Mary Kay?

suzanne3112

Milé dámy,
ak by ste mali záujem o min. 30 % lacnejšiu kozmetiku značky MARY KAY, informujte sa na emaile: poradna2@pobox.sk
... poskytnem všetky info.
Krásny dník

lentylkask

3v1 neznamena, ze je to určené pre všetky typy pleti. krémová emulzia je na suchú/normálnu pleť a gelová na zmiešanú/mastnú.
krémy vydržia naozaj tak dlho ak človek kozmetiku používa odporúčaným spôsobom, mne vždy vydržala napriek každodennému používaniu aj dlhšie.
som veľmi spokojná a vždy som bola :)

pismenko

ked tu uz pisete o tom odbornom poradenstve, tak k tomu mozem povedat tolko, ze osoba, ktora mi ponukla MK je blba ako tago. bola na nejakych dvoch skoleniach, ale ona sama sa nikdy o kozmetiku nezaujimala co je to na nej aj vidno. poradkynu kozmetickej firmy si clovek predstavuje ako elegantnu upravenu zenu a nie strapatu trhovkynu s vyrazkovou pletou. to bol prvy sok a dalsi, ked mi zacala vlezlo ponukat pripravky a na moje konkretne otazky mi vobec nevedela odpovedat. niekolkokrat ma chcela navstivit, posielala mi maily, sms-ky a ked som neodpovedala, tak mi volala. uplne som z nej bola otravena. dosiahla pravy opak. utekam pred nou kam sa len da. co si vlastne tito ludia myslia, ze my nemame svoj rozum a nevieme sa samy rozhodnut ci nieco chceme a kedy to chceme?

Ve

mám masku aj odličovaciu emulziu aj krémy mesiac, no bohužiaľ, nevydrží mi to celé ako mi bolo povedané pol roka...

snáď nie som jediná, ktorá si to neskôr uvedomila

taktiež vidím, že ani póry sa mi nezmänšili, neviem, ale mám také zmiešané pocity z celého Mary Kay, možno som od toho čakala viac

napríklad-jedna odličovacia emulzia tri v jednom pre všetky typy pleti, už to sa mi zdá čudné, nie?

noella

Ak si bola na ich tzv. ,,hodinke krásy", tak tá je robená bezplatne. Ak od Teba pýta peniaze, kašli na ňu, nič neplať, a keď Ti bude volať, rázne jej povedz, aby Ťa prestala obťažovať. Toto je už vrchol, čo si niektoré z nich dovoľujú. Mne niektoré veci od Mary Kay vyhovujú, ale vadí mi ten ich vlezlý spôsob predaja. Keď niečo chcem, ozvem sa sama, nepotrebujem, aby mi 3x do mesiaca volala a posielala otravné emaily. Moja chyba, že som jej dala emailovú adresu.

Scotch

mojamila, ja by som aj to slusne odmietla, pokial si nic nepodpisovala, nejaky papier co sa tyka ucasti na sedeni a tak, tak sa na to vykasli... nemoze ich z teba tahat tie peniaze.. ak ti bude vyvolavat, chod a daj zablokovat jej cislo, aby ta neotravovala... kym to nema pisomne, nejaky papier tebou podpisany, ze si tam bola, tak ta to nemusi trapit..ty si nepodpisala ziadny suhlas co sa tyka platenia.. a neviem ako to bolo u teba, ale u mne ta poradkyna zavolala, ze som to dostala ako ,,darcek" od kamaratky, ze niekto jej dal moj kontakt.. ale ani odo mna nepytala peniaze.. ak to aj u teba tak bolo ze ti zavolala ona a nie ty si mala zaujem, tak to urcite neplat...

mojamila

Ja by som chcela skor poradit, ako postupovat v mojom probleme s MK, konkretne nie s kozmetikou, ale kozmetickou poradkynou. Bola som na sedeni, vraj hodinka krasy zdarma. po troch hodinach capania vselicoho mozneho na plet som bola fakt zdrtena...na druhy den sa mi ozvala poradkyna, ako som spokojna, no velmi som nebola, plet som mala scucnutu, suchu a porobili sa mi podkozne vyrazky.ona to vraj vedela, ze plet budem mat suchu a ze okamzite to musime riesit tym, ze si kupim celu hydratacnu radu. slusne som odmietla, nechcela som s nou mat uz nic spolocne...vraj mi zavola yas neskor, ye ci som nezmenila nazor. zavolala o 5 minut, vraj jej mam uhradit 30eur za hodinku krasy, lebo z mojej strany nevidi zaujem..vie mi niekto poradit, ako postupovat?este som 30eur nezaplatila..

salinkaP

Neda mi aby som nereagovala na tuto temu. Sama pouzivam MK a natolko ma presvedcila, ze ju ponukam aj ako kozmeticka poradkyna. Viem, ze su medzi nami damy, ktore pre vidinu rychleho zarobku su ochotne dat klientke akykolvek produkt bez toho aby brali ohlad na jej potreby. Ja osobne nedam klientke produkt aj ked ho chce, pokial nie som presvedcena, ze je pomoze. A mam vela klientiek a vsetky spokojne. Samozrejme, ze nemusi kazdemu sadnut, v produktoch je vela rastlinnych zloziek a moze sa vyskytnut alergia na niektory z nich. Preto uz ta spominana 100% zaruka. K tomu cisteniu pleti. Kazdy, trosku orietnovany clovek vie, ze prave pokozka je posledny organ v tele, ktory sa cisti. Preto pri pouzivanim hlbkoveho cistenia moze dochadzat v prechodnemu zhorseniu stavu pokozky. Uprimne sama mam klientky, ktorym nevedel pomoct ani dermatolog, takze skor je to o kvalitnom poradenstve a zaujme o klieta ako o nekvalite produktov.Kazda poradkyna, ktora ma zaujem je dobre vyskolena v kozmetologii aj zakladoch dermatologie. AJ medzi nami su chemicky, ktore si pre seba robia rozbory produktov a zaujimave je, ze prave tieto ich presvedcili o tom, ze zacnu ponukat kozmetiku dalej.Mam dceru s atopickym ekzemom na tvari, ktorej nasa kozmetika pomohla /ako jedina/.Preto prosim nerieste globalne nieco, co je s velkou pravdepodobnostou zavinene zlym poradenstvom ci nevedomostou.Ak nechcete MK pouzivat nikto Vas nenuti a ak ste sa s niecim takym stretli tak ma to mrzi. Sama robim stretnutia kde nic nepredam a nerobim z toho vedu a nikdy som ziadnu klientku nenutila ku kupe - ani nepriamo. Vsetkym, ktore nasu kozetiku pouzivaju prajem este vela radosti.