Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mary Kay?

lioness_01

slonica, mne jedna kozmetická poradkyňa MK tvrdila, že tie gramáže sú vyššie ako normálne v drogérii a preto mi má jedna pleťová voda vydržať pol roka :D som sa dobre smiala, keď som videla ten téglik :D

a ak je niečo dobré a kvalitné, tak toľkým ľuďom by z toho nenaskákali vyrážky, nemyslíš?

slonica

Úplne ma zarážajú výpovede niektorých žien. Úplný primitivizmus a nevedomosť.
Kozmetika MK je na úrovni, vyvinutá aj na citlivé pleti a že niektoré plete môžu zreagovať je normálne. Ešte nik nepoznamenal, že sú vyššie gramáže krémov ako v bežných obchodných sieťach. Kozmetické poradkyne sú odborne školené.

zrnko88

Nenadávajte na kozmetiku, ale na seba, keď máte takú otrasnú pleť, choďte k lekárovi alebo sa pozerajte, čo jete. Najlepšie je hádzať vinu na niečo iné, len nie na seba.

baletka

Ja na MK nedám dopustiť. Odkedy ju používam, asi 1 a pol roka, nemám žiadne problémy s pleťou, naopak, ako tu niektorá písala, doslova mi žiari, ešte nikdy som takto nebola spokojná so žiadnou kozmetikou, mám veľmi citlivú a suchú pleť a toto je priam zázrak.

Tie, ktoré ste sa vyhádzali, možno je tomu na vine niečo iné.

MKskusenosti

ja pouzivam MK kozmetiku uz od juna a som spokojna, nevyhadzala som sa, mam dost problematicku plet a robia sa mi nejake tie vyrazky hlavne na brade, krku a sankach, ale pri MK je to ovela miernejsie. Kedze vsak MK nepredavaju tu v zahranici, kde zijem, ked mi produkty dojdu, asi budem musiet prejst na nieco ine, avsak netusim, co, kedze ja mam problem s dost mastnou pletou.

Očko

No ja som tiež používala kozmetiku MK,no doteraz nechápem prečo som sa dala na to nahovoriť.Za SK som ju kúpila za 2500,-/po zľave. Rok som ju používala ale žiadny výsledok, akurát som bola ešte viac vyhádzaná:-((A to mi tvrdila, že po 6 mesiacoch budem mať krásnu pleť..Mimochodom moja sestra sa musela dlhodobo liečiť u kožnej.Jediné s čím som bola spokojná je make-up. Ten je fakt dobrý až na to že pokiaľ si ho máte objednať od baby ktorá s tým robí, nedá vám pokoj a otravuje aby ste si objednali aj ostatné veci...Fakt sú dotieravé. Pritom ani len netušia aké prípravky majú naordinovať babe ktorú majú pred sebou(teda okrem kozmetičiek ktoré sa tomu rozumejú)...Takže nedajte sa nachytať!:-)

LULU 2

ahojte, ja mám citlivú a problematickú pleť, ale pri MK som sa vyhádzala a mala som bolestivé vyrážky ešte 3 týždne. Potom som začala hľadať produkty čistej prírodnej kozmetiky, hlavne s certifikátom kvality (ktorú MK nemá !!)dala som mojej známej laborantke krémiky na rozbor, tak výsledky ma šokovali! Určite to nie je čistá kozmetika a už vôbec nie vhodná pre citlivú pleť. Ja užívam Pur Derm od Dado sens a ZZ sensitive od AB a som spokojná maximálne.

llenulik

dzejarka-
no zaujimave , ze aj ja som mala bezproblemovu plet a zacali sa mi tvorit pupaky a neviem sa ich zbavit...
si jedna z maala ktorej sa to nestalo , ale aby si sa za mesiac necudovala tak ako ja... iba tolko
,,mary kay,,

dzejarka

Mile damy,
kozmetiku Mary Kay pouzivam uz vyse roka, som nadmieru spokojna (okrem ceny);-).Moja plet doslova ziary, co si vsimli aj moji znamy a velmi ma to tesi. Odporucam kazdej dame, ktora sa o seba stara a plet pravidelne cisti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.