Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť pravého pleca a ramena

svetlana6

teraz ma tak napadlo,RNG myslis si, ze by na to bola vhodna popri doplnkoch napr. aj infra sauna? kedysi som do takej chodila, bolo to celkom fajn, je v nej tak 50 stupnov C, takze clovek tam vydrzi aj hodinu.

RNG

svetlana, teplo a protizapalove doplnky
Ja som si tak odstranil uz mnozstvo podobnych. Aj teraz mam problem s pravym plecom a postupne sa mi to zlepsuje, s pouzitim roznych potravinovych doplnkov, rybacich olejov, protizapalovych, enzymov a teplom.

svetlana6

ja mam teraz podobny problem. s pravym plecom. ja som si ho ale nejak presilila v posilke, asi nedostatocna rozvicka :( teraz momentalne necvicim, ale pobolieva ma to uz tri mesiace. na chvilu aj prestalo a potom zase zacalo. tiez pouzivam rozne gely typu voltaren..moc nepomaha. inak je to take zvlastne, pretoze moj dedo mal problem s pravym plecom a moj otec ma tiez problemy s pravym plecom uz od mladosti. asi je to nejake rodinne prekliatie :) ale dufam, ze mna to nejak prejde narozdiel od nich. takze tiez privitam nejake rady ako to zlepsit. hybat s tym ci radsej nie? myslim nejake rehabilitacne cviky a pod.

radana

No moj muz ma to iste.A to sa mu zacalo odvtedy,odkedy pracuje v prostredi s klimou..Ma to uz vyse roka.Bol na vysetreniach,nic sa nezistilo.Bolo mu povedane nevystavovat sa klime a prievanu...Tak neviem..

lenka15

Ja mám tento problém už rok a pol. Bola som na všetkých vyšetreniach, nič nezistili, nepomohli mi. Vraj mám ruku presilenú, napísali Voltaren, ale to mi nepomohlo. V noci ak náhodou zdvihnem ruku, už ju nedám naspäť, takú bolesť strašnú cítim. Vôbec ľavú ruku nepoužívam a to mám30!!!

RNG

MSM krem pomaha, tiez potravinove doplnky obsaahujuce MSM, glucosamin, bromelain a ine klbove,
curcumin, dumbier,ashwagadha, GLA a ine protizapalove.

Alternativa

Odporucam skusit opakovane dobru masaz, ztuhnutie by malo povolit. Mohlo by pomoct suche teplo /elektricka poduska, lavaterm, atd/. V tychto horucich dnoch nebyt v prievane /hoci aj tepleho vzduchu/, ziaden ventilator, klimu. Skus si sama masaz krcnych stavcov /od stredu krku oboma rukami prsty tahaj smerom ku kraju krku, masiruj si ramena/, uskodit si nemozes

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť pravého pleca a ramena - Fórum - ZDRAVIE.sk