Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľmi vysušená pokožka rúk

slavico

tiež mám dlhodobo problém so suchou pokožkou na rukách aj s pätami. Ale ako som začala používať vazelínu moje problémi sa viditelne zlepšili. Na noc si ponatieram pety a obujem bavlnené ponožky, ráno mám hebkú pokožku na pätách. Už som vyskúšale množstvo krémov na ruky ale ani jeden nemal taký priaznivý účinok ako vazelína.

Xena

ja si davam na ruky to čo mi pomaha, vyskušala som všetko možne a ekzem nie a nie ustupiť pol roka a vazelina mi pomohla a ak už chceš byť(mirka23) taka zdrava , to by si nemala žiť na tejto planete ,lebo tu je už všetko nakazene a znečistene

mirka 23

Dávajte si všetky na ruky ropu, lebo vám to pomáha....
Ja súhlasím s RNG, ten kokosový olej je predsa len prírodný.
Ja používam balzam na ruky od Zepteru, nie je mastný, stačí krémovať raz za deň, lebo sa nezmýva keď si umývam ruky, alebo keď upratujem, pokožka je po ňom jak zamat. Je to prírodná kozmetika a ten balzam obsahuje echinaceu, ktorá je protizápalová a aj hojí. Stojí okolo 350sk/ 300ml

Xena

rng....aj ja som mala ten problem ako vilaamalka a aj ja odtedy použivam vazelinu na ruky a som spokojna. lebo žiadne mastičky zamiešane v lekarni mi vobec nepomohli, jedine len ta vazelina

vecernica

indulona, pouzivam aj na tvar kedze som na vsetky drahe kremy alergicka, zbytocne som vyhodila prachy aj na tie z lekarni.Garnier uplne aj sampon robi zle, a vichi tiez.

RNG

az na to, ze vazelina je naftovy destilat=chemia
Kokosovy olej je ochrana(antimikrobialny) a
vyziva(jedlo, ktore prenika aj cez kozu a vyzivuje podkozne vaziva),
teda nielen mast na to, aby bola koza namastena a pruzna.
(tuk/olej aj vazelina nedovolia vysusovat kozu)

vilaamalka

ja som mala taky problem tiež, od čistiacich prostriedkov, pol roka som chodila na kožne a vobec nič nepomohlo ale znama mi poradila ,že mam si kupiť lekarsku vazelínu a s tym si natierať ruky, odvedy žiaden krem na ruky nekupujem ,vždy si natieram len s vazelínou ,aj ekzem a aj popraskana pokožka na rukach sa pekne zahojila

svetlana6

ahoj evka. ja mam teraz krem na ruky od Garnier (intenzivny na suchu pokozku- proti vysusovaniu ruk) v takej ruzovej tube. dobry a dost mastny krem je aj Neutrogena (tu som mala tiez ale zdala sa mi moc mastna, mam radsej take, co sa lepsie vstrebavaju a pekne vonaju :)ako tento Garnier napriklad. ja si ruky natieram aj 10x denne, vzdy ked ma to napadne. od vtedy mi takmer zmizol ekzem a hlavne nikdy predtym som nemala take kvalitne nechty!! nalepsi recept proti ich lamaniu!! ale treba mazat poctivo a casto :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veľmi vysušená pokožka rúk - Fórum - ZDRAVIE.sk