nieco volnopredajne??

RNG

je viacej miest, kde ho majuna Slovensku. Hladaj dobru kvalitu, najlepsie Extra virgin, ktory drzim aj ja v mojich obchodoch. Inac ma velmi prijemnu chut, moja zena ho pouziva aj do varenia na polovicu s olivovym olejom a ja si rano miesto kavy dam obcas lyzicku kokosoveho oleja na energiu.

RNG

Marissa, natieraj si podla moznosti cele telo, kokosovy olej je vyborny na kozu. Po kupeli/sprche na vlhke telo trosticku je liecive a vyzivne na kozu. Kokosak sa za par hodim uplne vsiakne a naozaj vyzivuje a ochranuje podkozne tkaniva, nie len ako tie chemikalie, co predavaju ako "vyzivnu" kozmetiku, pricom sa skladaju z naftovych produktov, ktore ked sa dostanu cez kozu do tela tak su sucast skodliveho zamorenia a nie ziadna vyziva.

marisssa

takze to saforelle nie je az taky dobry pripravok???to si mam ako klitoris natierat olejom?alebo ked ma nieco pali a svrbi "tam dole"?? kokosovy nemam, ale mame doma olivovy...

marisssa

takze to saforelle nie je az taky dobry pripravok???to si mam ako klitoris natierat olejom?alebo ked ma nieco pali a svrbi "tam dole"?? kokosovy nemam, ale mame doma olivovy...

RNG

Saforelle obsahuje len kokosove mydlo=sodium lauryl sulfate. Takze odmastuje a je alkalicke, tj drazdi.(inac ten isty sodium lauryl sulfat je v mydle na riad..., inac dobrom odmastovaci a cistidle...)
Kokosovy olej na v sebe 52 % laurickej kyseliny, je protizapalovy, vyzivny a ochranny .
Sodium lauryl sulfat sa vyraba sulfonovanim laurickej kyseliny a zmydelnatenim, tj pouzitim luhu(hydroxid sodny, velmi silne zasadity).
.....
Na zmiernenie odmastovania odporucam pridat do mydiel a samponov trochu oleja, najlepsie kokosoveho, ale aj olivovy pomoze.
A po umyti je dobre naniest si este na vlhku pokozku trochu kokosoveho oleja.
drugs-about.com

RNG

marissa, kolonizacia(osidlenie criev) probiotikami moze trvat aj vyse tyzdna, hlavne ked tam mas vela toznych kvasnych kultur, ako napr rozne candidy.
A na spravne rozmnozenie probiotik ich treba aj zivit. Hlavne potrebuju fruktooligosacharidy, ktore sa napr nachadzaju vo vacsich mnozstvach v jablkach a inom ovoci. Preto odporucam brat probiotika s jablkami.Aspom kusok jablka pre tych, co maju s ovocim problemy.