Nezničitelné akné

Príspevok v téme: Nezničitelné akné
jefito

Už som snáď skúsil všetko. Najprv pár vyražiek, ktoré rýchlo zmizli, ale teraz mám celú tvár dovyražkanú, ale nie tak, že vyrážky vytrčajú, ale je tam taká červená pokožka. Večer je to však horšie. Vyrážky už aj vytrčaju. Použil som už všetko. Najprv som nabehol ku kožnej, tak mi dala dajaku somarinu, že Zynerit, to mi však prd pomohlo. Tak som kupil od avonu hlbkovy čistiaci gel, ale ani to nemá význam. Gél aplikujem ráno a večer a ráno mám len trošku červené na pokožke, kde boli včera vyrážky. Ale večer je to zase oničom. Po hlbkovo čistiacom geli použijem ešte alpu, ale to vôbec nemá význam. Neexistuje niečo na prírodnej báze (napr. ako brezová voda na lupiny)?

ann.es

ja mam opacnu skusenost,tiez pouzivam zynerit a podla mna mi to velmi pomaha a plet je ovela lepsia:)takze je to asi individualne

valika 10

veru je pravda ze precistit treba najskorej od vnutra

je jeden spickovy vyrobok z morskych rias ktory sa vola chlorela a cisti crevnu floru ... upravuje metabolizmus a dalsie ine .. mne to velmi pomohlo ... ja ho vyhodne nakupujem na tomto internetovom obchode posielam link... inac maju aj dobre poradenstvo su ochotni .. staci im napisat alebo zavolat ... tu je link kde sa da chlorela kupit

www.zdravie-imuno.sk

Lemna

ak mas tazku formu akne povedz svojmu dermatologovi, aby ti predpisal aknenormin, nepredpisuju ho vsak vsetci kozny, tak si najdi takeho, ktory tuto terapiu vyuziva, tento liek urcite zaberie, ma vsak vela neziaducich ucinkov, ale ja som okrem vysusenych pier nemala nic ine, o aknenormine alebo roacutane najdes toho tiez vela na nete, vela stastia

WR

bud su to hormony alebo mas znecistene telo... alpu by som si na tvar nedavala, vysusuje... skus si kupit nieco s aloe vera... ale hlavne pravidelne cistit.. moc sa tvare nedotykaj a skus si najst nieco na nete, niake informacie co jest/nejest a co vobec robit ;)

dalajlama

najprv som sem i ja pisala ze mam podobny problem..ale navstivila osm doktora hemzu v bojnicach a mam po probleme..naozaj vrelo odporuucam

teatree

A pomohlo mi prečistiť obličky a pečeň. To si naštuduj cez google. Ale nie liekmi, čaje, a nájdi si čo je vhodné jesť na podporu týchto orgánov a čo zase nie.