Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ohambie

wewa1992

jujky tham myslela som klitoris..mam ho az fialowy...a ked stojim vidno mi ho...jeden mam vatsi a druhy mensi ked stojim...mam to uz asi thaq tri roky...

ifka

ked je to nezvycajne cervene,je to zapalene.moze to ohrozit zapalom cele vnutro.preco nejdes k lekarovi? cim neskor pojdes,tym dlhsia liecba bude.

veroniq

aj mne ju vidno ako veva 1992....mam caste zapali sprevadzane svrbenim...moze to ohrozovat vnutorne organy-pohlavne?

4247524542

pravdepodobne je to len obycajne scervenanie,ake maju aj mensie deti..nejaka spinka alebo tak...skuste si to vyplachovat len cistou vodou a nosit volne oblecenie.ked nepomoze doktor

wewa1992

aj ja mam thaky isty problem ako nana8899...poradte mi..mne to vidno aj ked stojim..mam thake cerwene az fialove ohanbie...hrozi mi nieco???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.