gynekologicka poradna

lydia7

Dobrý den,nemavam vobec menstruacia. Mam ju iba vtedy ak mi gynekolog pichne injekciu alebo mi predpise Duphaston.Bola som u neho na kontorle a robil mi testy ci nemam vela muzskych hormonov no vysledky boli dobre.Ked som bola u neho mala som mat plodne dni mi povedat tak mi pozrel ci sa mi nieco vytvara na vajecniku no bohuzial nic.Povedal mi ze nemavam plodne dni a pposlal ma domov...takze teraz nemam ani menstruaciu a s partnerom sa snazime o dieta no marne.Neviem co mam robit ci brat nejake lieky alebo prestupit k inemu gynekologovi.Poradte mi prosim.Vopred vam velmi krasne dakujem. S partnerom uz chodime vyse 7 rokov a myslime si ze uz je najvacsi cas.Mam 27 rokov a on 30

kacenka1982

Dobrý deň,v oblasti bikin smerom do vaginálneho otvoru sa mi pred dvom dňami objavila malá hrčka,ktorá bola bolestiva asi veľkosti hrášku a na dotyk tvrdá.Na druhý deň však už bola väčšia a okolie bolo opuchnute a sčervenené a velmi bolestivé.Dnes je hrčka omnoho väčšia opuch sa tiež zväčšil a bolest je neskutočna,mam problem aj s chodenim a obliect si nemožem nič.Neviem čo je to,prosím poraďte mi čo s tým,akého lekára vyhladať,prípadne ako to vydržať do pondelka.Velmi pekne ďakujem.

jajkafr

355stanka
ahoj ja mám tiež 21, varixy na maternici mi zistili keď som mala 14. čo to je? sú to krčové žily také, ktoré môžeš vidieť niekomu na nohách, ale ty ich máš na maternici, sú to zhrubnuté oslabené žily, ktoré zvyknú bolieť. čo sa týka liečby, operovať sa to vraj nedá, keď mi to zistili tak mi nasadili asi na pol roka Glyvenol to sú lieky na posilnenie žilovej steny, odvtedy som už nebrala nič a to je 7 rokov. Lekárka mi vravela, že pri pôrode sa to môže zhoršiť. Môžeš pociťovať bolesti v podbrušku najmä pred menštruáciou kedy sa tie žily viac napĺňajú... viac o tom neviem, nikto mi nedal viac informácii a nikde som sa viac nedočítala :(

Den013

Dobrý den, mám na vas otazku. S priateľom sme mali pred dvoma mesiacmi pohl. styk s kondom , kt. na začiatku praskol, hned sme prestali... Bol uplne čistý, aj priateľ si bol istý že nič neušlo. Tak som bola kľudná. Pred týždnom som šla radšej ku gynekologovi aby mi predpisal anti. Ked mi robil ultrazvuk pýtal sa či nemožem byť tehotna tak v 2. až 3. týždni....Prewtože mi objavil nejakú formaciu v maternici.. Urobil mi testy na Hcg, boli negativne, hcg som mala nízke, robila som si aj tehotenské testy, velmi som sa zlakla, tiež všetky negativne... Doktor povedal že o2 týždne mi urobí dalšie testy na hcg. Ja mám ale stale problemy s bruchom bolesti mám už asi pol roka, bola som koli tomu aj v nemocnici. Myslíte , že by to mohla byť nejaka cysta? alebo aj niečo važnejšie...? ... Alebo možem byť tehotná? Aj ked hcg v krvi mám nizke... Mám aj dlhšie slabšiu menštruaciu no doktorka tvrdí že to kludne može byť zo silných antibiotík.
Ja som už z toho zufala, kedže mám 16 rokov... a na dieťa určite nie som pripravená
Ďakujem vám veľmi za odpoved, s pozdravom Denisa....

bazalka

Ahoj, radšej napíš na poradňu antikoncepcia.com, tam ti poradí odborník - gynekológ a to celkom rýchlo. Šťastnú cestu

dadka1987

Dobry vecer mam jednu otazocku a potrebujem radu som v 4 mesiaci tehotenstva a zajtra mam pred sebou dlhu cestu 18 hodinovu a mavam pred takou dlhou cestou hnacku chcela by som sa opytat ci by mohla jedna tabletka endiex uskodit mne alebo babetku prosim poradte.
Dakujem za odpovede

355stanka

Dobrý deň,prednedávnom mi pán doktor našiel varixy na maternici. Mám 21 rokov, chcela by som sa spýtať, či je to nebezpečné a aká liečba sa pri tom podstupuje. Ďakujem