Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekologicka poradna

M.ish.A

Prosím Vás pani Dr. Alžbeta Vargová na Bitunkovej13 Nové Zámky potrebovala by som kedy sa jej začínajú odrdinačné hodiny veľmi by mi to pomohlo ďakujem

deda

ahojte-mam mali problem.stale mi viteka take hnede...vyzera to ako zriedena krv z vodou...,osprchujem sa, a po asi hodine je citit zo mna na metre daleko hnusni pach...prepacte ze tu pisem take hnusne veci, ale potrebujem pomoc

anjelik25

Ahojte... chcela by som sa vás spýtať, že či môže nejak ovplyvniť výsledok moča operáciu nohy... robili mi interné vyšetrenie v piatok a zajtra ma čaká operácia... no v moči mám baktérie, epitélie a kvasinky.. je to moc zlé :-( prosím odpíšte mi na toto.. ďakujem

lenusa999

ahojte, chcela by som sa opýtať či sa nemusím obávať toho aby som po vysadení antikoncepie nemohla otehotnieť. Pretože teraz by som ju chcela začať užívať, ale jedna známa mi povedala že to môže byť nebezpečné pokiaľ chcem mať neskôr potomstvo. A ešte jednu otázku, koľko asi tak stoja tabletky antikoncepčné, lebo o tom nemám vôbec ani prehľad. dik

titi...

jane 146 neodkladaj návštevu gynekologa.Menší zápal môžeš vyliečiť aj s gynekologickými čajmi,myslím prechladnutie...ale ked tam máš zapáchajuci vytok tak neodkladaj návštevu lekára.Však nechápem čoho sa bojiš,lekár ťa pozrie,vypíše ti v hdnu liečbu.Bud antibiotiká alebo nejaký krém vaginálny,čípky...

Jane146

mam 16 rokov...
a taky maly problem... nedavno som zacitila taku miernu bolest pri vajecnikoch ... a potom aj v podbrusku ale neboli ma to iba raz za čas to zacitim... a momentalne sa k tomu pridal aj zapachajuci vytok.. neviem čo s tym...
asi pred mesiacom som mala iny problem.. a odkedy sa mi toto stalo som v neustalom strese skoro kazdy den placem lebo neviem co s tym.. ku gynekologovi nepojdem a bojim sa o tom komukolvek povedat.. moze to byt zapal vajecnikov? neda sa pri tom použit domaca liecba ? pomozte prosim :(

ivka115

dobry den chcela som sa spytat ked som si vecer zobrala tabletku (zacala som s uzivanim 25.4) o 20:30 ako obvykle a asi po hodine sa dostavila hnacka (2.5)ci moze dojst k otehotneniu.v letaku som sa docitala ze ak k tomuto dojde mam zobrat dalsiu tabletku aj keby to amlo znamenat uzitie dvoch tabliet naraz a tez tam bolo ze ak je to prvy tyzden tak otehotnenie moze byt pravdepodobne.nie som si ista ci mozem byt tehotna tak som sa chcela spytat a pripadne ci mizem pokracovat z uzivamim tabliet dalej.beriem antikoncepciu vreya

aduska181

lenze oni ich rodia pre rodinne pridavky a nestaraju sa o ne. ja zboznujem deticky ked je u nas moja 10 msacna neter ani ju nedam skoro cely cas prec od seba. to je nieco ine. ae najviac ma aj taaaak boli to ze nejakej babe sa postasti mat babo a ona ho nece radsej ho zabije a hodi do kontajnera:-( preco take maju deti a vela takých co chcu nemozu mat. to ma najviac trapi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekologicka poradna - Fórum - ZDRAVIE.sk