gynekologicka poradna

sierra

Tebe asi niet pomoci. Pripominas mi nase potmavsie spoluobcianky, tiez ich jedinym zmyslom zivota a cielom je rodit deti...

aduska181

konicky su to co ta bavi, cize zabava... proste tuzim mat babo asi veelmi a preto to neprichadza... ale ja nedokazem na to nemysliet... straasne ma to trapi:-(

aduska181

heeej lenze ide o to ze mojou prednejsou prioritou je moja rodina ako zabava a podobne veci...a urcite necem mat prve babo po 30-ke...

sierra

aduska, najprv sa snaz spoznat svoje telo. Vies, kedy ovulujes? Zena je plodna naozaj len velmi kratky cas pocas cyklu a ked sa vam nepodarilo trafit do plodnych dni, tak jasne, ze si neotehotnela. Skor by som ti poradila venovat sa studiu, kamaratom a konickom, v tvojom veku, ako sa obavat, ci otehotnies...Dobra sprava je ta, ze mas najblizsich 20 rokov cas na vyriesenie pripadneho problemu.

aduska181

sak toho sa bojim najviaac. dufam ze som zdrava.. neviem si predstavit ze by som mojmu drahem,u nikdy nedala babo:-(( dufam a verim ze mam vsetko v poriadku len asi este neprisiel ten spravny casna babo.

aluska1

aduska ako mozes povedat, ze si zdrava, ked ste neboli na vysetreniach a ani s predchadzajucim partnerom si neotehotnela?tak asi zdrava nebudes

aduska181

mi sa milujeme taaak ze ked mame chut to zase nie taaak ze by sme sa milovali z povinnosti aby sme pocali. to zas az taak nie.. ale toto mi uz viacero ludi povedalo ze mozno je to tým ze to taak veelmi chcem. ked na to nebudem myslet pride to samo

sierra

na to ti asi bohuzial nikto odpoved neda. jednoducho sa to nevie, preco niektorym zdravym parom trva dlhsie pocat dieta. Mozno u teba to bude psychikou, chces to velmi a chces to teraz. Je velmi vela pripadov, kedy sa dvaja pokusali, tlacili na pilu a nic, nakoniec to vzdali a zistili, ze su tehotni. telo nie je stroj a nefunguje na povel. Dajte si teraz trosku pauzu, vydychnite si, milujte sa, ked mate chut a uvidis, ze to pride.

aduska181

nie ze by som sa do toho hnala. noo ten byvali adept na ocinka umrel pri autonehode. dlho som nemohla najst a ani nechcela lasku ale teraz som po dlhom dlhom case spoznala mojho draheho.. a viem ze rodinku chcem mat s nim.lenze to vysetrenie nam skor ako po roku asi nespravia. ale preco niektorí maju deti hned bez problemov ?? a my sa musime takto trapit:-( ja strasne s drahym tuzime po dietatku