kruhy, pomoc :-(

Príspevok v téme: kruhy, pomoc :-(
smutna

Dobry den
ja som zufala z kruhov pod ocami, uz 4.mesiac mam brutalne monokle..mam spravene vestky vysetrenia, v poriadku..vitaminy jem na balenia, nic mi nepomaha :-( moja doktorka nevie co mi je..viete mi poradit, na koho sa mam obratit? na akeho odbornika? alebo co mam robit?? ja uz som zufala,uz som vycerpala vsetky moje moznosti.. vypadam ako dobita stale :-//

adka08

..ja som na tom podobne, teda mam kruhy odjakziva..ale vyrovnana s nimi som len cez leto, kedy ich nie je tak vidno :-// nepomahaju mi veru ziadne kremy ani korektory, praveze mam pocit, ze mam potom kozu este suchsiu a robia sa mi vrasky :-(

smutna

ňo ja sa snazim nemysliet na to, avsak neda sa..ked ludia v mojom okoli si to fsimli, aj priatel, to iste..sa ma pytaju, ci som unavena,abo chora :-/ ja nemam ani stres teraz, ved mam prazdniny :) a aj relaxujem, sportujem, ja newem..na druhej strane som zase rada, ze to nemam z nejakej choroby, bo pravdupovediac sa citim celkom v poriadku :) no bojim sa..mna najviac asi trapi to, ze sa prestanem pritahovat priatela..a ked ho prestanem pritahovat ja, tak ho zacne pritahovat niekto iny..ja si asi kvoli tomu robim velku hlavu, su omnoho vaznejsie veci..no niekedy mi pride luto, ze nevyzeram normalne, ako predtym :( a ze priatela stratim :-//

myska

smutna.tak nebud smutna..presne tak, nejako prisli, nejako aj odidu..jam mam tiez 22 a isty cas pred rokom ma tiez trapili kruhy dost vyrazne.ale mavala som aj take opuchnute miesta pod ocami.a aj priatel si to vsimol..aj ludia v praci.cize to bolo dost viditelne asi a trapila som sa koli tomu.no nesla som k doktorovi.myslela som si ze to je len zo stresu..tak som sa snazila trosku viac oddychovat a potom som si jedneho dna uvedomila, ze mi to zmizlo..tak drzim palce aj tebe..

smutna

myska - vsetko je v poriadku, pitny rezim primerane, tak 2,5 litra na den a spim tak 8-10 hodin, viac nie :-( neviem, ja som uz zufala, newem wobec co by mi mohlo pomoct :-(( wed ked prisli, nejako aj odidu, nie? mam len 22 rokov ..

smutna

no u mna to, nastastie, stitna zlaza nie je..robili mi krvne testy a skumali aj to, vsetko s nou je v poho, som rada samozrejme :) ja som rada, ze to nie je priznak nejakej choroby, teda nezistili mi ziadnu, ale coho potom??uff :-(

jancecka

inak teraz ma napadlo, suseda má stále také fialkovo modré kruhy pod očami, také vpadnuté, a ona je chorá na štítnu žlazu