Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to je - žalúdok?

Príspevok v téme: Čo to je - žalúdok?
neva

Neviem si rady - od nedele ma pobolieva žalúdok - vždy po každom jedle, stačí jeden hryz alebo sa stačí trošku napiť a je to. Ešte to ani nezíde do žalúdka a už mám kŕče a bolesti. Počujem prelievať črevá. Myslím si, že ma preženie, ale hnačku nemám. Vždy musím na záchod, asi tak 15x za deň, ale sú to väčšinou len vetry. Stolicu mám tak 3-4x denne, buď je normálna alebo riedka. Už lutujem, že som sa nešla poradiť k lekárke, ale ked nič nepchám do seba, tak mi je dobre a zdalo sa mi zbytočné ísť k nej. Beriem len probiotiká a živočíšne uhlie, ale pokračuje to už 5 dní.

RNG

skus brat psylium a collostrum, lyzicu psylia a vysyp do nej 15 kapsul psylia. dobre zamiesaj, zalej poharom vody, zamiesaj a okamzite pi.
Po osmych hodinach to zapakuj
Zivocisne uhlie dovre absorbuje, ale niekedy potrebujes creva aj mechanicky dobre vymiest a potlacit parazitne kyltury(escherie, salmonely...) na co je collostrum dobre.
No a samozrejme ber dobru a silnu probioticku zmes

DESmodka

no ani my sme vtedy nemysleli, tiez sme mysleli ze mamina sa len niecoho prejedla, ale pre istotu isla k doktorovi... zato nic nedas ze ta vysetri... nech si spravi sono...

neva

DESmodka - tak na takúto možnosť som ani nepomyslela. Teraz som jedla hlavne dosť ovocia a zeleniny (melón,hrozno, kukurica) myslela som že z toho a že to prejde, ale akosi sa to drží u mňna

DESmodka

neva... nechcem ta strasit ale chod k doktorovi... mozno je to len nahoda ale moja mamina mala tiez take priznaky, ked zjedla nieco bolo jej zle.. a dnes ma rakovinu... fakt to neni sranda daj sa poriadne vysetrit...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to je - žalúdok? - Fórum - ZDRAVIE.sk