Myslite si, ze som tucna?

njurrrr

Caoo ja mam 59 kilo a wysku 168 cm...noo obcas ma mrdne ked sa na seba kukam a mam pocit ze by som mala zhodit...ale niektori mi howoria "sexica"..:) tak asi uz niesu w mode tie najwychudnutejsie baby, ale aj tak sa snazim "nezrat"...:)

salena si ?

CI BOSE AKO SORY ZA MOJ SLOVNIK TERAZ.... TY SI JEBNU.A ? SI NA HLAVU SPADLA PSICHYCKY NARUSENA ALEBO CO ??? SI UPLNE MIMO ??? TY SI PI.A AKO SORY NIC MA INE NENAPADLO...NEVIEM AKO INAK SA MAM K TEBE VYJADRIT...AZ TA LUTUJEM...VYHLADAJ RYCHLO PSICHIATRA... mas podvahu a este sa chvalis ze schudla som kilo a pol ?? sak to je na hanbu moja priber sak to jak musis vyzerat ?? JAK CHRT....FUUUJ....ja mam 165 cm a 48 kg a to sa mi zda tak akuraaaat a nevidim na sebe ziadne prebitocne sadlo akoze nikde...DUFAM ZE TI DAVAJU DOMA JEST...CAW K TOMU SA US NEVIEM DALEJ ANI VYJADROVAT ...STRASNE... SA ZAMYSLI

boze

akoze nexapem taketo anorekticky ktore si navyse robia este aj srandu.mam otazku aj ja mam 175cm a vazim 0 kg.Som tucny?

marcela78

ja by som tieto zenske dala zatvorit do liecebne... ved je to chore, ja mam 169 cm a mam 55 kg a som vychudnuta tak co moze byt toto chore ziena?

ssia

smejo, myslim ze hovorim za vsetkych, ked poviem ze si strasne chuda. priber pre milost boziu. a mam jednu otazku: co jes? mohla by si napisat svoj jedalnicek (dnesny)?