Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lanove semienka

alzbeta503

ja si davam jednu lyzicku rano a jednu vecer :) a pozujem, len je to neprijemne na zuby D:..ale nerob z toho vedu, je to zdrave prirodne mozes toi jest kolko potrebujes :)

dasena

noooo, lebo ten sliz, ktory podporuje pravidelnu stolicu (vacsinou kvoli tomu sa papa ) je vnutri semienka... inak, ja ho vacsinou rozzujem.. ale prijemnejsie by bolo asi rozomlete...nemam mlyncek, co uz :) a myslim, ze ak ho clovek spapa vela, tak to vie aj prehanat creva...ja si davam tak lyzicu dve

ajja

Ak ti budu chutit 2, tak si ich daj. Ak viac, je to OK, ak menej, tiez OK. Ak si ich das do jogurtu 10, tak jogurt asi nezjes :o(. Ale tym sa nepredavkujes

ajja

Co tu chces riesit, pocet lyziciek? Lanove semeno ti neuskodi, ale zase velke mnozstvo napr. v jogurte ani neni mozne prijat. Takze klidek tabacek a je dobre, ze vies o rozdrvenom lanovom semienku a jeho dolezitosti :o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lanove semienka - Fórum - ZDRAVIE.sk