Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemik po analnom sexe

Príspevok v téme: Problemik po analnom sexe
pipi123

Prosím poradte mi, mala som s priatelom analny sex, vštko bolo v poriadku najprv to bolelo ako každú:) ale potom to bolo velmi vzrušujúce, no ritka sa mi s prepáčením dosť roztiahla a teraz ked sa mi už zťahovala tak sa nestiahla úplne ale ako keby bola opuchnuta ... môže byť že to je s toho že ten analny otvor nieje zvyknutý a preto ma to aj bolí?... alebo mohlo mi to spôsobit aj zlatú žilu?.. Dakujem za odpovede

pipi123

dakujem vam holky za odpovede, ale sa mi to uz stiahlo a ma to už nebolí... no tak ja to nebudem preferovať ako normálny sex tak často, len som to chcela vyskúšať a priatel ešte viac:)
tak dakujem vam pekne

dadada

Pipi, môže spôsobiť aj zlatú žilu, aj únik stolice, aj infekciu (ak nepoužívate ochranu)a po pravidelnom takomto styku ti proste bude ten otvor zostávať uvoľnenejší.

ananana

pockaj par hodin. zlata zila by ta bolela strasne a inak.Zvyk,,to neexistuje aspon podla mna. Hlavne potrebujes byt zvlhcena

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.