Zdravotna karta

hajnal

No sme v jednej dedine :D a tam kde by som chcela ist to je mesto blizko k nam,a preto sa uz k nemu nechcem chodit,lebo asi po 2 rokoch on uz ide do dochodku a teraz ked mam priatela a chcela by som HAK tak uz by som chcela zacat chodit ku nejakemu mladsiemu ktory je lepsie in a aj ordinaciu ma ovela lepsie vybavene!To som si uz zistila,len preto tolko s tym rozmyslam,lebo asi potom bolo by to take trapne keby som sa s nim stretla ja alebo chuda mama :(

Xena

hajnal....kašli na to ,je to tvoje telo a tvoje zdravie a aj tvoje rozhodnutie,,,nech mu mama povie ak by sa pytal, že si sa odstahovala a mala by si k nemu daleko:-))

Xena

hajnal,,,,toho sa neboj , pri tvojej mame si nespomenie ani nahodou ,že jej dcera si zmenila dotkora, ved ma určite vela pacientov a nepamata si rodinne vztahy

hajnal

Diky pekne baby za rady,tak uz tu kartu nebudem dalej riesit :) Uz len to ma bavi,ze ako bude nato byvaly lekar reagovat,ked ide na preventivku mama...

Xena

hajnal. .....normalne povedz sestričke ,že sa staremu doktorovi nechceš vratiť pre kartu ,či ti to stači poslať poštou napr.lebo kartu ti aj tak nedaju do ruky aj keby si pre nu prišiel aj osobne aj tak by ju poslali novemu doktorovi poštou

hajnal

A este taka otazocka,ze mama tiez chodi k tomu predoslemu a nemohol by byt nastvany lekar na mamu,ze ked som zmenila lekara?

jancecka

hajnal to ja neviem ako to ma každý lekár, no moja doktorka to vybavuje takto, ale k novému musíš ísť a on napíše papier, a buď ťa s tým papierom pošle k starému doktorovi pre kartu alebo to vyrieši poštou alebo ako majú zaužívané, to už ja neviem, a odkiaľ si?