Zapal mocovych ciest

keesa

od vecera ma pali pri moceni a aj som pri tom lahko krvacala. okrem toho mam stale nutkanie ist na wc. myslite ze je to zapal mocoveho mechura? chystam sa ist zajtra k lekarke ale neviem ku ktorej, poradte mi! obvodny? urolog? gynekolog? neviem aky to ma povod pretoze tych by mohlo byt viac.. mala som v poslednych dnoch vela intenzivneho sexu a stala som casto na studenych kachlickach bez ponoziek (co normalne nikdy nerobim).. PORADTE MI, citim sa hrozne :(

dvojbotka

ahoj lea...tak dnes som bola u obvodneho a rovno som si od neho vypytala antibiotika.napisal mi zinnat a povedal ze tie su na to dost ucinne,este som si kupila cajik a teta mi z lekarne dala aj take tabletky ktore obsahuju vytazok z brusnic tak dufam ze takato bomba uz bude stacit :)

lea

no ja si myslim,ze ako prvej by si mala ist ku gynekologicke,ved ti nemoze nic spravit ked mas kramy,akurat sa ta bude povypytovat...a predpise ti nejake lieky-mozno antibiotika alebo tiez nejake masticky.mysli na priatela,isto ti chce len dobre,aj pre vas oboch,tak sa tam vyber co najskor,aby sa ti nespravilo nic horsie a aby si to potom neskor nelutovala.potom daj vediet,ze co ako dopadlo.oki.maj sa adrzim palce.skore vyliecenie......

lea

no a nemavas nic take ako krv v moci alebo podobne???mne sa to stalo minuly tyzdem a bojim sa ze sa to vrati...no,styk som odvtedy mala,ale dufam ze som tym chybu nespravila........

lea

no aj ja pijem len ten cajik.tak pockaj,kym ti prejdu kramy a potom sa vyber jednoznacne k lekarke.samo to neprejde...a musis si davat pozor,a ziaden sex!!!!!!!!