Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolieva ma nad pupkom, co tam je?

Monika1984

Ahojte ja mam take bolesti ako popisujete aj teraz je to nad pukom smerom doľava boli to tak tupo plus zvonka na dotyk tiez. Mala som to naposledy v septembri aj so zvýšenou teplotou 37 rovnako ako teraz. V septembri som bola na krvi na sone plus mi robili vyter zo stolice na helicobaktera a vsetko mi vyšlo ok, ani helicobakter to nebol. Trvalo to asi 2 týždne jedine co mi povedali držte diétu. Teraz sa mi to zopakovalo je to uz od štvrtku min.tyzna.

jajkafr

bodka
skús držať šetriacu diétu. Obmedz korenené, vyprážané ťažko stráviteľné jedlá. Proste všetko čo dráždi žalúdok.

bodka0611

ahoj.. mna bolieva uz asi pekny rok nad pupkom,, ako doktorke som to nepovedala ale v poslednom case ma to boli stale viac,, ak je to helikobakter co mam robit,, ani na slovensku niesom je na to jekaka dieta alebo fakt BOLI TO DOST :(

bubulik

Ahojte, mala som ten istí problém. Plus mi vôbec nechutilo jesť, nakoniec mi zistili, že mám zápal sliznice žalúdka a začína sa mi robiť žalúdkový vred ... dali mi tabletky, ktoré mi z jednej strany pomohli, pretože už mam chuť do jedla, bolesti tiež zmizli ale ešte občas pociťujem bolesť.

grps

to je helikobakter mam ten isty problem bol som na vysetreny a zistili mi to.bral som antibiotika pol roka potom nic a znova sa mi to objavilo asi som to neznicil tu helikopteru:)))

lusinka

ahojte neviete mi poradit mam posledne dni stale bolesti nad pupkom az k zaludku.Mala som pred tym problemy so zaludkom ale stale som brala neake lieky a dokonca aj teraz beriem od lekara neake vitaminy aby ma vraj nebolel no stale boli..uz neviem co robit..

neries

alebo mas len nepriechodne creva aj to moze tlacit ......hmm alebo zablokovane vetry ..vtedy pomoze masticka specialna na vetry alebo orenzym a este lepsie meteo to su tablety ...

neries

petra ..myslis pri zaludku nalavo???tam su creva ....tenke crevo alebo pankreas ..ja som tam mala tiez silne bolesti a zistili mi zapal tenkeho creva ...ale moze to byt len podrazdeny pankreas takze hned nepanikar ...

petra27

makko, oblicky su vzadu, nie?:) Nie nad pupkom...
aduliena, stava sa mi to raz za cas...Hadam to ten helikobakter nebude...Ale zmienim sa o tom lekarovi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolieva ma nad pupkom, co tam je? - Fórum - ZDRAVIE.sk