žehlenie vlasov

sonka

andy... ale určite do istej miery zňaleží aj na žehličke, veď si len porovnaj aký účinok majú keramické oproti tým, čo keramické nie sú.

remingtonka

awojte...ja mam remington asi 2000 sk stala, ale je super..pred tym som mala etu (taku lacnu za dakych 500) ale ta bola uplne na nic...ak si idete kupovat zehlicku remington je naj..

andy

Ked uz hovorime o ete... Nepisete aky typ ani len to ci je keramicka alebo nie. Ja som si tu svoju ETU kupila asi pred 2 rokmi za 1000,-, je keramicka, ma regulovatelnu teplotu a cela je pogumovana.
Som s nou uplne spokojna, dokonca aj moja kadernicka ma taku istu.
Neviem ci tak velmi zalezi na znacke, myslim ze ide skor o kvalitu vasov a pripravky kt pri tom pouzijete.

sonka

Ja ma´m tiež etu, cenovo bola z tých stredne dostupných a je keramická, takže nie je najhoršia, ale sú už aj lepšie. V každom prípade si vlasy nezabudnite pred a poo žehlaní ošetriŤ, lebo inak budú suché.

nocnasova

ja mam etu.A musim povedat,ze na zehlenie nieje prave najlepsia.Sice vyzehli ale vysledok je kratkodoby a slaby,ale o to lepsi vysledok je na krepovanie.To je super,z toho dovodu som s nou velmi spokojna a taktiez vlasy si ani nezehlim,ide mi najmä o to krepovanie.Ale na zehlenie etu neodporucam,nebudes s vysledkom spokojna.Ahoj

jahankaa

dievcata.....ak si chcete zehlit vlasy tak si najdite velmi dobru zehlicku ktora vam neznici vlasy pls posluchnite...

zehlkicka4ever

tu etu ma moja sestrenka a tiez som si vsimla ze moc nefunguje. no pred chvilov som citala ze je nejaka ozonovo - jonizacna zehlicak po ktorej pouziti rovne vlasy vydrzia aj vo vlhkosti a taktiez som si citala tie komentare k nej a niektore tam pisali ze si museli poriadne umyt vlasy aby ich mali kucerave ako pred tym. Ked mate niekto tu zehlicku tak sa podelte so skusenostami a napiste

jaaa

ahoooj, su vselijake lacnejsie zehlicky, napr. eta, ccc 500 skk ale potom to vidno aj na vysledku, nezehlia dobre a su nekvalitne, ak by som ti mohla poradit, kup si radsej drahsiu, ale vlasy budes mat uplne dokonale rovne, najlepsia znacka je rowenta, my mame philips, takisto je kvalitna a ceny takychto sa pohybuju cca od 1000 ssk