co si myslite o guarane a dlpa extra

RNG

D a L phenylalaniny(aminokyseliny) boli davnejsie skumame v Chicagu a zistili o nich, hlavne o D a DL zmesi ze tlmia bolesti tym, ze potlacaju tvorbu enzymov , ktore rozkladaju telom produkovane endorfiny.
Cize svojim sposobom zvysuju hladinu endorfinov a to az do tej ucinnosti, ze ludia, co trpeli dlho reumou a napuchnutymi klbami pocituju ovela menej bolesti a dokonca napuchnute klby odpuchnu.
Potrebna denna davka bola urcena na 2,2 gramu denne.
Ako aminokyselina sa nachadza vselikde v potrave, ale casto pre zhorsene travenie ju starsi nevedia vytazit v dostatocnych mnozstvach.
Preto suplementacia(doplnovanie) az do odporucenej hladiny je casto velmi napomocna pri odstranovani bolesti z roznych dovodov.

neries

podla mna strasna zataz na srdce to je len ja som po tyzdni mala take silne navaly ze som myslela ze mam infarkt a potom tie depky no neviem ....ale tak urcite pri skuskovom a v obdobi kedy potrebuje dat clovek zo seba maximum je uzitocny ....

neries

ja tiez nevravim pila som ked som mala skuskove ..tak 2-3 dni je ho velmi dobre pit lebo je organizmus nastartovany asi ako po strasne silnej kave ale dlhodobejsia uzivat by som sa ho neodvazila este raz ...

12121212

Učinky gvarany sú úžasné, len treba nájsť tú pravu.
- stimuluje mozgové funkcie
- zlepšuje prekrvenie mozgu
- podporuje činnosť hormónov a tráviacich štiav
- znižuje potrebu spánku
- stimuluje centrum bdelosti - zdravý života budič
- zlepšuje prenos nervových vzruchov
- zvyšuje vylučovanie vody z tela
-odbúrava kyselinu mliečnu zo svalov - bráni svalovej únave
-tlmí bolesti
-tlmí teplotu
- stimuluje imunitný systém
-stimuluje metabolizmus pokožky
- pomáha pri hnačkách
- má protizápalový účinok
- zlepšuje pamäť a koncentráciu
- potláča únavu
- pomáha pri vysokých horúčavách

neries

ja som guaranu pila a ma vysoky obsah kofeinu a po asi tyzdnovom uzivani som mala silne budesia strdca a hrozne som bola podrazdena ....podobnu skusenost maju aja moji znamy ...a to druhe je co??