Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po pobyte pri mori mam kožný problém na dlaniach

Príspevok v téme: po pobyte pri mori mam kožný problém na dlaniach
Lucio78

Nedavno som sa vrátil s dovolenky pri Ionskom mori, a mam takyto problem: Na vnutornej strane ruk, na dlaniach mam neaky kozny problem. prejavi sa to hlavne vtedy ked sa umyvam,alebo mám omočene ruky. Velmi sa mi akoby šupala koza ,mam ich vysušene a tak. Napr. po umývaní rúk mi ihned zvráskavejú,čo asi každy pozna vtedy najme ked je dlho vo vode a koza na to reaguje. Ale mne sa to urobi ihned,a koza sa mi šúpe.Opakujem- z vnutornej strany dlaní,čo je tiez zaujimavé.a Zvláštne je aj to že naposledy som bol v slanej morskej vode pred 5 dnami,ale tento problem mám neustale. dakujem za radu pred návstevou kozneho lekara..... Moze to byt neaka alergia z slanej morskej vody?????

Lucio78

toRNG--- NEVIEM ALE KED MAM RUKY SUCHE TAK JE TO OKEJ,ALE KED SI ICH NAPR.UMYJEM,TEDA NAMOCIM,TAK OKAMZITE SA MI ZVRASKAVEJU,ZACNE SA SUPAT KOZA.

kexik

no bez srandy. cital som, ze maju cele plaze zahadzane odpadmi a neporiadkom, ze by tam bola krasna sceneria, nebyt tej ich neporiadnosti. vies si predstavit, ze sa to vsetko vyluhuje do mora?
skus len natierat olejom, najlepsie olivovym, aj na noc, aby sa co najlepsie premastili dlane.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po pobyte pri mori mam kožný problém na dlaniach - Fórum - ZDRAVIE.sk