vzztah na dialku ? uzkost

ninaV

ahojte kocky,tak sme tu znova.LENKA som rada ze uz budes konecne s nim,ja si nati este pockam,no,je prec tyzden a uz by som ho taaak chcela vybozkavat:O
TUK na zostava cakat:O

lenka2

neboj ved aj jemu to najprv trvalo 2roky.a mozno pomohlo aj to ze som bola pri nom v lete a tak si viac uvedomil ako j to byt aj so mnou a ako je to bezomna. neboj aj ten tvoj sa vrati, skor ci neskor myslim ze urcite. a teraz ked pojdes za nim bude vam dobre

tuk

tak teda ostane??uz neodide ? tak o fajne mate cmuk ja cil musim prace popisat uz mam listek do fr ked stem chýbat 2 týzdne v skole :)

lenka2

uz ostane. bude robit blizko kubina tak to je v pohode. bude byvat doma.

to mas pravdu ze je same prekvapko, len ja mam z toho same soky:-) to ze pride mi povedal len vo stvrtok vecer ked sme si pisali. ostala som uplne hotova...

ale bude to hadam dobre. konecne viac casu jeden na druheho,
velmi sa tesim.

tuk

ti verim cmuk uzite si to :) kavu mam uz v sebe , vies je to aj z vysadenia ale hlavne ze bude dobre a uz ostane v rk? on je same prekvapko :)

lenka2

uz prisiel v noc. pisal mi asi o 1 na dobru noc ze uz je doma. na tocenie hlavy, no neviem to je asi nizky tlak tak si skus dat kavicku alebo cierny caj to pomaha na zvysenie tlaku.

dne vecer sa s mojim uvidim tak sa nenormalne tesim:-) idem sa zblaznit