Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chuť na sex

Príspevok v téme: chuť na sex
hafo

takže ked som s tou mojou priateľkou tak ako správny chlap mam chuť na sex ked lezime v posteli :). A ona zatial nič už ked ja niečo začnem tak potom niečo no že už ide ale prečo nemože začať aj ona? Vy baby nemate vobwc chut na sex ci ako? Uz mi jo to take blbe ze stale ja zacinam. Nevadi vam take niečo že vas stale otravuje chlap.....

Pac

Ja osobne mam stale chut na sex.Niekedy si pripadam ako nymfomanka.Aj ked pri nom nedosiahnem orgazmus ale ten pocit ze je vo mne ma vzrusuje.Niekedy je moj partner moc unaveny ale nikdy by ma nenechal v stichu vzdy aspon ma rucne uspokoji.

madman

boze, musis jej to vysvetlit, ze ju milujes, ale je to vo vztahu uplne prirodzene. a ze po nej tuzis nie len pre jej telo, ale pre to, ze je to tvoja milovana pratnerka ... proste, musis to uhrat tak, aby si neposobil ako chujko, ale na to staci kusok vyjadrovacich schopnosti :)

hafo

no nič tento víkend sa asi s nou porozpravam a uvidime čo a ako:) ale sa bojim zas toho že povie že som s nou len preto

katulienocucocka

ajoj:) ja a moj priatel sme spolu uz viac ako dva roky. chcem, tym povedat ze za tie dva roky smeč nemali problem s otazkou ci mame chut na sex, zo zaciatku sme dost o tom rozpravali kto ako to ma rad a potom bolo jeden na druhom ci mu splni jeho tajne zelanie. a ak mam pravdu tak vobec nie je pravda ze my zeny nemame chut na sex, ja tu chut mam stale ale len s mojim priatelom ktory to som nou vie :)

kkq

no ja mam podobny problem,a to sme uz par rokov spolu. Niekedy ma to už natoľko naserie,že si myslím, že po mne ona netúži alebo čo. Tak sa proste na to vykašlem, radšej sa premôžem a neiniciujem ani ja nič. My sme už aj o tom hovorili, veľa krát, došli sme k názoru, že ja mám tak na to chuť dva krát častejšie ako ona, takže.....tiež neviem čo s tým. Vraj nejde o to, že nechce byť so mnou, ale stačí jej toho menej a čerešnička na torte bola, keď povedala, že 50% našich milovaní je len preto, lebo to chcem ja. To poteší, však? :-/ Tak sa z času na čas tvárim, že nemám ani ja chuť a príde sama, že čo sa deje, že či ju už nemám rád..... Tak čo si mám o tom myslieť, keď je podľa môjho, tak polovicu z toho nechce, milujeme sa lebo to chcem iba ja, a keď je podľa nej, tak ju nemám rád.... No človeče vyber si!

madman

no tak asi moc dospely nie si ani ty a ani ona, ked sa o tom nebavite. ano, nie je to prijemne .. ale to nevyriesis tu na nejakom fore, lebo my iba hadame, v com moze byt problem a ak sa jej neopytas priamo a budes len skusat na nu nejake rady odtialto, mozes si to akurat viac posrat ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.