Neustale si davam kvapky do nosa

Príspevok v téme: Neustale si davam kvapky do nosa
nikolette

Ahojte.Prosim poradte mi,co mam robit?Neustale si davam kvpaky do nosa.Uz asi rok a pol,kazdy den.Vzdy ho mam upchaty.Snazim sa to obedzovat,ale napriklad vecer ked idem spat potrebujem mat volny nos,tak si musim strieknut kvapky aby som zaspala.Cez den sa krotim,ale v noci to neide :( Bola som uz u lekarky a nic mi nepomohla,alergicka nie som na nic,proste nemam ziaden problem.Az na to,ze neviem dychat.Chcem uz prestat s tymi kvapkami,lebo sa bojim,ze si nejako mozem ublizit,ale nenapada mi nic ine.Nemate pre mna nejaku radu?Za vs.prispevky budem vdacna.Dakujem.

Ivka 1

Dievcata aloe spray s propolisom a lieciovymi bylinami ste skusali? Odkedy ho doma pouzivame, nevieme co je to zapchaty nos. Dokaze krasne spriechodnit dychacie cesty a pomaha aj pri bolestiach hrdla a usi.

zuzic

nikolette ma presne to iste:) uz tri roky, lekari mi nic nenasli podla nich som zdrava len mi operovali mandlu a to je vsetko...tak som sa stala zavisla na kvapkach a bez nich neviem zit. viem ze si ublizujem ale inak to nejde...

nikolettte

Ahojte,znova som si vyhladala svoju temu a uz je to dalsi rok co sa to taha s tymi mojimi kvapkami a je to cim dalej tym horsie,teraz uz bez kvapiek nevydrzim ani par hodin,takze dnes som si povedala dost. Ako mi poradilo par ludi,budem si davat kvapky len do jednej nosnej dierky a snad sa pomaly zbavim tejto zavislosti. Drzte mi palce prosim,urcite to bude tazke. A keby mal este niekto nejaku radu,tak urcite nebudem jedina ktora ju oceni,lebo pozeram,ze je celkom vela ludi,co ma problem so zavislostou na nosnych kvapkach.

RNG

Sliznica v nose je ovela viac priepustna , ako koza. Takze neodporucam dat si hociaky krem, ale hlavne kokosovy, pripadne olivovy olej, lebo tie su ciastocne antimikrobialne a hlavne kokosovy olej sa vyborne vstrebava cez sliznicu a vyzivuje a ochranuje bunky v nose.
Kremy obsahujuce chemikalie(tj beznu kozmetiku) by sam nedaval ani na kozu, a rozhodne nie do nosa, lebo tam sa dostanu do tela a iste nie su schvalene ako vyziva, ba casto obsahuju pre telo skodlive latky.

danda

ked je nosna sliznica sucha-mozok dava signal na prisun tekutiny do nosa.Zabespec vlhkost sliznice hociakym kremom.Mne pomaha calciova mast-nieje aromatycka.Mastit treba po kazdom utreti nosa

darlo

Ahojte, ja mám tento istý problém asi 5 rokov striekam moconasal plus a neviem bez neho existovat a to nehovoriac o tom ze jedna flaska stoji 4,5 eura. Mne sa upchava hlavne pri zmene poloch a zmene teploty. Taka klima ma snad zabija. Prosim poradi mi niekto_?

kamoska

MJANIK....a ako sa daju akupunkturou preliečiť pľúca? koľko "sedení" je potrebné absolovovať a koľko by ma to napr. u teba stálo? môžeš mi to poslať na mail, aby Ťa tu nikto neobviňoval z reklamy. Dakujem