Lesklé vlasy

silvus

Vyskúšajte šampón Thermal z liečivej vody a vína. Kúpite ho v lekárni, stojí cca 120 Sk a predávajú aj masku tej istej značky. Má strašne veľa blahodarných účinkov na vlasy a nie je to len reklama, sama som ho vyskúšala a odvtedy kupujem len Thermal.

freid

Lucka este ti mozem z vlastnych skusenosti odporucit nasledovne:
umyjem si vlasy so samponom ( pouzivam brezovy, zihlavovy Dixi). Zabalim do uteraka - aby nasiakol prebytocnu vodu z vlasov. A po chvilke odbalim trosku ,,upracem" .. aby mi nestali dupkom:) a na konceky a kusok vyssie nanesiem balzam( myslim si, ze takto mi to viac uhladzuje ako ked si davam balzam naklonena nad vanou.) (momentalne mam Dove - modry ..ale chcem vyskusat tu uhladujucu Niveu aleno Loreal ruzovy). No, takto to nanesiem a necham posobit chvilku. Potom sa naklonim nad vanu a myjem studenou ale ozaj studenov! vodou. Zabalim do uteraka (najlepsie do druheho- noveho, sucheho).
Tot moj postup. A fakt ti ho mozem len odporucit:-) Za skusku nic nedas!
Ja uz som skusala vse mozne!
Sama najlepsie zistis aky ,,postup" ti bude vyhovovat a urcite prides na to,co sa ti osveci! :_) papa

svetlana6

ahojte. ja som uz pisala prispevok na temu henna (len si nepamatam kam presne). ja s nou mam velmi zlu skusenost, zial. hej, ako blato to je. na moje jemne a huste vlasy to bolo fakt "super" ked som to isla zmyt, som dllllho plakala, co to neslo, vlasy jeden chumac zamotany z toho. no nakoniec asi po hodine oplachovania aplikacie balzamov sa to podarilo (lebo uz som myslela ze to ostriham alebo co) a z vysledku som nebola nejaka uzasnuta veru. nic moc, ako po hocijakej inej farbe. ziadne extra uhladenie, alebo lesk. nechcem tu vyvracat nikoho nazory, toto bola len moja osobna skusenost s hennou (ale moja babicka napriklad si vlasy farbila hennou asi 20 rokov :) )

Lucinka33

Aha, uz som nasla v tom fore, ze je to ako blato :) Asi to teda bude v krabicke, ked je to taky prasok :)A vyzivi to viac ako bezny balzam? Lebo ja neviem...moc tomu neverim :)

mirka 23

Lucinka, neviem, či henna zjemní vlasy, lebo ja ich mám až veľmi jemné a slabé, ale určite by som ju vyskúšala. Nemusíš si kúpiť s farbou, ale len Balzam z henny, čo nefarbí vlasy. Budeš ich mať jemnejšie a lesklé zdravé. Ak máš ešte nejaké otázky, tak sa pýtaj.

mirka 23

Lucinka, super je Henna. Nájdi si tému Henna na vlasy, tam je toho viac. Ale nemôže sa to dávať na farbené vlasy. A na lesk vlasov používam taký sprej od Avonu. Ten nevyživuje vlasy, ale vlasy sa na svetle lesknú.