Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako nepribrat v zahranici??

Príspevok v téme: Ako nepribrat v zahranici??
honey

Ahojte, od septembra idem na rok studovat do Anglicka a chcela by som od vas radu(hlavne od tych co mate skusenosti) ako sa tam stravovat, comu sa vyhnut a podobne. Nejde mi ani tak o schudnutie ako o zdravu vyzivu. A teraz je na to vhodny cas kedze idem do cudziny a cely jedalnicek bude len na mne:)No len ako je bezne zname v cudzine sa veeelmi lahko pribera ked si clovek neda pozor tak by som sa tomu chcela vyvarovat..a nie az potom sa trapit dietami;)dakujem pekne za vsetky rady

svetlana6

palomino to mate stastie, ze mate pri dome eu obchod. ja ked som bola v usa, tak som ani nevedela, co take uvarit, lebo som nemohla k tomu ani ingrediencie dostat. a tie co tam mali, chutili uplne inak ako u nas (maslo, syry...) ale je pravda ze v dosahu sme mali iba klasicky walmart :( a ked som nasla jeden obchod so "zdravou stravou" + imported vyrobky, tak mi pri pokladni skoro oci z jamiek vypadli z tej sumy :(

palomino

honey, to neviem, ja v USA krupicu kupujem:) Ale dvakrat sa z toho najest neda, skor z nej robim halusticky do polievky. Neboj, ked tam prides, urobis prieskum v obchode, co tam maju.

honey

No ani mna nejak nelakaju fastfoody a podobne somariny to sa da napocitat na jednej ruke kolko krat som v niecom takom jedla...len zas sa bojim ze budem nutena jest ich bludy kedze taku krupicku:) a podobne veci tam asi tazko dostanem ze??

fraisee

no sa spriprav na anglicko, vela dobrych sladkosti, normalne pecivo ziadne, chlieb otrasny, zdrava strava biedna. da sa zdravo nakupovat lenze do pekne lezie do penazi. a aj to ovocie tu je volajake divne.

palomino

Zijem 5 rokov v USA, manzel 15. Ked sme sem prisli, vsetci nas strasili, ako priberieme...Obaja sme stihli doteraz...Chipsy, fast food a podobne veci nas nejak nelakaju, lebo za prve sme k nim mali pristup aj doma, nie je to ziadna novota a za druhe fast food chuti tak raz za rok, nie je to ziadna dobrota. Stravovanie sa mimo domu lezie do penazi, Amici sa stravuju takmer vylucne len mimo domu, ale potom to aj tak vyzera na ich ucte a pase, minaju presne tolko, kolko je ich prijem a zadlzeni su az po usi. V Anglicku je to horsie, tam je jedlo takmer nepozivatelne, vzdy som tam bola cely mesiac na hamburgeroch, az mi liezli usami, ine jedlo sa u nich jest neda...Stalo to pekne prachy. Tu zijeme tak, ze kazdy druhy den varim slovenske jedla a jeme presne to, co doma, pri dome mame europsky obchod a tam si kupujeme aj slovensky chlieb (namiesto nasladleho americkeho sendvicoveho). Ak nechces minut majlant na hambace, asi si budes musiet varit... Kupuj si ingrediencie na pripravu oblozeniaka a tak...

millynka

ahoj...bola som rok v usa..a som prisla pred dvoma mesiacmi..som ta pribrala asi jedno kilo...cize poradim ti SPORTUJ..ako som sportovala ja a nepriberies aj ked jes ich blbosti, ale samozrejme nejec fastfoody..max raz do tyzdna.. :)

svetlana6

drzim palce :) inak skus zit proste tak ako zijes tu (aj ked to ide tazko, ja viem) skus si tam najst napr. nejaku posilku, zacat rano/vecer behat, proste pravidelne cvicit. potom si nebudes tolko vycitat nejaky ten cookie :)

svetlana6

ako nepribrat v zahranici? tazko! :) ja som bola v usa a pribrala som tam vzdy. a to som mala za 4 mesiace hamburger asi 2krat, colu som nepila. tam sa podla mna pribera aj z vody :) ale nie, aby som nezavadzala. ja som nevedela odolat: chipsom, zmrzline, cookieskam.. takze asi kvoli tomu. da sa to vsak ovplyvnit. treba sa kontrolovat, kupovat vela ovocia a zeleniny, zdravych veci. neskor som to riesila tak, ze som nekupovala obrovske balenie chipsov, ale napr. Pringles v takych minibaleniach (kabelkove vydanie :) je tam asi cca 10 chipsov, tak ked som mala chut som si dala, ale vzdy iba to jedno minibalenie. aj ked je pravda ze stalo mozno dvojnasobne viac ako tie bigpacky :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako nepribrat v zahranici?? - Fórum - ZDRAVIE.sk