AKO ZABUDNUT?

sandra55

ahoj smutnasimonka,viem si živo predstaviť,čo zrovna prežívaš..som na tom rovnako! Opustil ma priateľ,ktorého stále ľúbim a myslím na neho.. aj keď sa snažíme byť kamarátmi, resp. sme v akom-takom kontakte, myslím na neho ako na muža-milenca-priateľa..nie ako na kamaráta.. neviem, dokedy ale budeme schopní takto fungovať.. myslím, že len dovtedy, kým si jeden z nás nenájde iného partnera.
Viem,je to ťažké,urob napr.to, že vyhodíš, alebo vrátiš, alebo schováš do nejakej krabice všetky veci, čo ti ho pripomínajú, veci čo máš od neho a hlavne fotky..
Asi to chce naozaj len čas a povedz si, že keď chce pauzu,tak ti za to nestojí..
No ale možno sa to nakoniec ustáli a budete opäť spolu..nikdy nevieš:)

ivka34

Je to ťažké,a chce to čas,ale prebolí to,ver mi.Aj ja som tým prešla,sklamal ma niekto,koho som veľmi ľúbila,a ešte som si pri ňom narobila kopec dlhov.Stačí sa zamerať na jeho zlé vlastností,na to čo si človek,ak je zaľúbený nevšíma-jednoducho ich nevidí.Mne to pomohlo,jednoducho som ho uvidela takého,aký je,nie takého akým by som chcela aby bol...

wowo

Neni pauza rozchod viem to z vlastnej skusenosti.Respektuj to aby si ho nestratila. Ak budes teraz naliehat a volat mu tak sa mu len znechutis, Myslim ze fakt potrebuje pauzu.mimochodom ten prasknuty kondom ,to sa stava, to predsa ak ta naozaj miluje nemoze byt prekazka{ci uz by si bola tehotna ,a nechlaa si to alebo sla na potrat} ak ta naozaj miluje bude pri tebe stat pri kazdom tvojom rozhodnuti.
Hlavne teraz bud kludna a cakaj, zabavaj sa s niecim inym na co si nemala cas, navstiv kamosky.
AK sa rozhodne pre teba ,,tak aj pre to ze respektujes jeho :pauzu: hoci je to podla mna ta muzska pauza nezrele ,,ale co uz

smutnasimonka

co sa stalo?hm mali sme strasne stresove obdobie,obcasne hadky pre kraviny a potom to priklincoval strach z prasknuteho kondomu...a tak to vyvrcholilo a on mi o dva dni napisal ze potrebuje pauzu,vsetko predychat,premysliet si,ze je toho na neho vela a tak.a proste teraz nam stastie nepraje a dali sme si pauzu,ale pre mna je pauza ako rozchod :((

mata

viem velmi dobre o com hovoris. my sme sa tak velmi lubili a teraz sa skoro nenadvidime.ale vidis nic pekne netrva vecne.a vies ako sa hovori? po kazdej burke vychadza slnko..tak neboj ..pride lepsie..ja si tiez tak hovorim...

smutnasimonka

dakujem,ja uz som tolko slz preliala,ze sa cudujem,ze mi vobec este nejake tie slzicky tecu.viem ze to chce cas,ale pri pomysleni na to,ako sme sa navzajom lubili a teraz nastal koniec...proste som v koncoch ja. :(

mata

jaj moja ja sa tiez o to snazim. ale ja to mam ine.ja toho cloveka uz nelubim ale zoziera ma co prave robi kde je..neznesiem predstavu ze by bol s inou... chcem si ho vybit z hlavy ale akosi to nejde... najlepsie asi bude nebyt s nim vobec v kontakte a cakat...chce to cas..