Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako by ste to riesili..?

Príspevok v téme: Ako by ste to riesili..?
blazonko

Proste..pozicala som spoluziacke nejake knihy ku statniciam..uz je davno po nich a ona mi ich jednoducho nevracia..Pisem jej, neodpisuje alebo odpisem po troch dnoch,ze "hej hej..uz ti ich poslem,ozvem sa" a nic..Telefony mi neberie..Su to knihy z kniznice, chodia mi za ne mastne upomienky, ocakavam ze v najblizsej dobe mi ich daju zaplatit.. Poradte mi prosim nejaky psychotah, ako ju donutit aby mi ich poslala..Dakujem..

Lucinka33

Blazonko, tak toto poznam. Mne uz vyse roka nevratili tri knihy. Jednu mi mala vratit byvala spolubyvajuca a dve spoluziacka. Niekolkokrat som ich prosila, nech mi to vratia a ze hej, hej, jasne a doteraz mi ich nedoniesli. Uz mi to je trapne pytat, tak mi neostalo nic ine, len sa s tym zmierit, ze uz ich neuvidim. Ale poucila som sa, ze knihy uz poziciavam len serioznym kamoskam, o ktorych viem, ze mi ich vratia. Ked ma pytaju ostatni, tak sa vyhovorim. Neviem ako ti poradit, jedine pockat,kym sa stretnete osobne alebo co... Tito ludia su fakt nezodpovedni.

kla.ra

alebo zavolaj na pevnu a vybav si to s jej rodicmi, nech ti jej mamina posle knihy....alebo chod do kniznice,vysvetli problem a popros ich o strpenie..

ivka :)

ku mne raz prišiel bratanec, ktorý vraj začal podnikať s HERBALIFE a potreboval nakúpiť tovar. A ja "debil"
som mu požičala 50 000,- Sk, bez papiera, s tým že mi ich po 3 dňoch vráti. Už je tomu 3 roky a níč mi nevrátil. Najprv sľuboval, že za mesiac, potom aby som počkala, že teraz nemá, no a posledný rok už nedvíha telefon a neotvára dvere. Tiež býva odo mna daleko, tak tam nemôžem stale chodiť. Ale dozvedela som sa, že má kopu dlhov, takže tie peniaze už nikdy neuvidím, lebo ich nemá z čoho ani vratit aj keby som ho udala. A okrem toho sú obaja bez práce, doma, a majú dieťa, Veď keby aspoň pracovali. ale sú lenivý ako vši,
. Dokonca ani do záhrady si nič nenasadili. Veď zas si požičajú odniekaľ peniaze a zeleninu kupia. Háveď jedna. Len som sa rozčúlila. Ako by ste riešili túto situáciu?

svetlana6

toto ti vobec nezavidim :( to poznam, za dobrotu na zobrotu.. ja uz naozaj vela veci nepoziciavam, a hlavne netreba poziciavat peniaze kamaratom (ani najlepsim, dalsia skusenost) potom je este tebe trapne si ich pytat naspat, ked sa k tomu ta druha strana nema a este sa hraju na urazenych!! ach jaj. no co uz, tak skus zavolat z ineho cisla, ked to dvihne, rozhovoru sa predsa nevyhne...

blazonko

svetlana..nie je to moja kamaratka len spoluziacka..Ved ona povedala ze mi ich posle po autobuse aj napokon a ze mi da vediet kedy..A nic..stale sa to len natahuje..Mam z nej dokonca pocit z tych jej prilezitostnych sprav ze sa citi byt urazene ze ju stale otravuje..

svetlana6

jajha, klasicky problem. tiez som vysokoskolacka, poznam. knihy z kniznice preto poziciavam len najlepsim kamaratkam a svoje vlastne knihy uz nepoziciavam takmer NIKOMU! znie to hrozne, ze aka som mrcha, ale mam svoje (velmi zle) skusenosti (potom ako mi aj velmi dobri kamarati vratili niektore drahe a mojmu srdcu blizke knihy v hroznom stave :( no to len tak na okraj. s tou tvojou kamoskou to bude isto velmi tazke, riesenie takmer nemozne, neostava ti nic ine, len ju neustale otravovat. skus jej zavolat, najlepsie z ineho cisla a pekne jej to vsetko vytmav!!! ked nema tych sil knihy poslat postou pokial byvate obe v mestach, kde chodia nejake pravidelne dialkove autobusove linky, nech da knihy aspon autobusarovi, k tomu stovku a ty si ich u vas vyzdvihnes, to bol len tip, no neviem kde obe byvate..

blazonko

samozrejme ze da..Aspon u nas je jeden riadny a dva opravne terminy statnic..Ved to uz planujem..ak mi pride zaplatit to..tak jej rovno napisem ze uz si ich moze nechat, ze je poslem akurat sek..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako by ste to riesili..? - Fórum - ZDRAVIE.sk