Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nezaujem partnera o mna ked pride z prace

Príspevok v téme: nezaujem partnera o mna ked pride z prace
mariana25

Neviem ci je to normalne a ci mam zostat v tom vztahu.Priatel pirde domov z prace unaveny. Nechcem rozoberat nijake vazne temy ,ale on sadne za Pc ,alebo televiziu .Ak mam naladu tak sa ho nieco pytam a on mi kukajuc na monitor jednoslovne odpovie. Cez vikend sa trochu porozpravame ale tyzden je u nas ako by sme spolu ani nebyvali.Ako je to u vas?

vecernica

podobny priad myslim.Mozno sme narocne?Asi muzi maju svoj svet.ked si uvedomim ake nedostatky maju iny...tak si vravim toto je snad menej ako horsie povahove vlastnosti. Inak fakt by este niekto mohol napisat ako prebieha priemerny vecer u vas

teaa

my spolu žijeme skoro 3 roky, z práce prichádzame zväčša spolu alebo ideme spolu do mesta na kávu alebo s priateľmi. Jasné, večer sa vystriedame pri PC, lebo inak sa už hádam ani nedá žiť, telku nemám, takže sa zväčša porozrpávame alebo pozrieme DVD alebo spolu sedíme v obývačke a čítame si... Tiež nerozpráva o tom, čo bolo v práci veľmi, ani mňa sa na to nepýta. Nie je zvyknutý takto komunikovať, ale učíme sa to. Chce to zmeniť, lebo ja som to tiež vnímala ako problém, tak na tom pracujeme... Úplne ti rozumiem. Mňa by privádzalo do šialenstva, keby robil to, čo ten tvoj. Porozprávajsa s ním otom, povedz, že máš pocit, že ťa zanedbáva, že jeho nezáujem ťa zraňuje... u nás to fungovalo

svetlana6

hej, hej. na to "potom...." sa chlapi daju vacsinou ukecat aj ked su unaveni :-)))) tak si mozno ten "ukecany" typ chlapa. taki sa cenia :)

del12

Ja robim na zmeny, ked pridem z dennej tak je pol 7, rozpravame sa, kurizujem jej, vecer potom ta TV a potom ....:-))).......ked pridem z nocnej tak ide do prace ona, poobede udem pre nu....

svetlana6

a kolko casu travis v praci, pripadne o kolkej koncis? a co robite po veceroch, alebo tesne potom ako prides z prace? (prepac za ten vysluch, vela otazok, ja viem :) )

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nezaujem partnera o mna ked pride z prace - Fórum - ZDRAVIE.sk