Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je po sexe niečo poznať?

Príspevok v téme: Je po sexe niečo poznať?
neskuseny.pu

Ahoj!
Ja a moje dievča máme 15 rokov. Síce sme podla niekoho ešte moc mladý, no túžime po sexe. Viem že v tejto dobe by to nebol problém, no my však jeden máme... Jej rodičia sú strašne staromódny a pravidelne jej kontrolujú menštruáciu a kundičku či to už náhodou prvý krát nerobila... Rodičia jej povedali že prvý sex môže mať až keď dosiahne 17 rokov ,ale toľko nevydržíme...

Tento týždeň ideme spolu na dovolenku a dohodli sme sa že to tam prvý krát skúsime... Na hoteli majú priestorový problém a preto môžeme buvať spolu v jednej posteli. Ani jedny rodičia s tým nemali problém, no jej rodičia nám povedali že ju každý deň skontrolujú či sme to nerobili... Takže buvať spolu môžeme, ale nemôžeme mať sex...

My to však veľmi chceme a preto by sme radi vedeli či jej rodičia dokážu hmatom a pohľadom zistiť či sme to robili? Takže:
1) je možné to poznať ak jej to budem robiť len jazykom a prstami?
2) spoznajú to ak jej to urobím jazykom, prstami a penisom?
3) ak urobím 1) alebo aj 2) tak ako to spoznajú? Čo budú rukou cítiť alebo pohľadom vidieť?

Vďaka za poradenie... Veľmi nám to pomôže... :)

micuskaaa

ako podla mna na sex este ani kus nie ste zrely, lebo take detske otazky ake tu davate tak to nema rozum, keby ste to uz chceli a keby to chcela ona tak to uz davno mate a certa sa starate ze ci tam jej kuka oco mater ale bohvie kto,a co ked nebude panna tak sa zosaleju??? zmlatia ju vyzenu z domu, nech sa stane aspon vieme ze nebudu pri rozume ti jej fotrovci, tak laskyplne aj tak si myslim ze je to tu vsetko vymyslene,styrmi slovami - lizackou jej blanu neroztrhnes

odhalili sme ta

toto tu je riadna chujovina, pretoze dotycny zakladatel temy si na istom portali hlada ucitelku sexu a tiez tvrdi ze ma 20 rokov.takze tomu neverte co tu pise

tinka228

milý neskúsený.pu. Nejdem riešiť, či je toto, čo si sem napísal pravda alebo nie. Akokoľvek to však znie veľmi divne. Však dievča môže mať v pohode porušenú panenskú blanu aj bez toho, aby malo pohlavný styk. Pohľadom a rukami nijako nemôžu zistiť, či mala sex alebo nie (iba ak by náhodou krvácala, bolo by ťažšie vysvetliť, že prečo). Možno ak je jeden z nich gynekológ. Každopádne, ako tu už viacerí napísali, je to choré a zvrátené. A to jej tie intímne miesta chytajú od kedy? Od dovŕšenia 15 rokov?

maybe2

je to divne, co pises, ale pridam svoj nazor..ak toto rodicia robia, nemusi to byt podla mna len z pedofilnosti,alebo nejakej uchylky atd..aky ma vztah s rodicmi inak?rozumie si s nimi?podla mna to moze byt aj nasledok toho, ze jej napr. nemusia plne doverovat, ak uz ich raz v niecom oklamala..a takto si proste len chcu byt isti..kedze slovne by ich mohla oklamat, ze este sex nemala..pokial viem, tak panenska blana by mala byt vidno, pretoze sa nachadza hned pri vstupe do posvy..su rozne druhy, keby pohladas troska na nete, tak istotne nieco najdes(napr.na wikipedii)..alebo..este jedna moznost..mate len 15 a mozno oni chcu, aby si najskor skoncila skolu, aby mala "aspon nieco v rukach", nejaky zaklad pre zivot a preto ju tak strazia, aby si ju nedostal do tehotenstva..prip.neschvaluju antikoncepciu, je drzana "nakratko" atd..treba sa nad tym vazne zamysliet..je pravda, ze mate malo rokov na to a skor nez zacnete, mali by ste si pekne krasne uvedomit, co vsetko z toho moze byt..predpokladam, ze mate max.skoncenu ZS..prip.ked aj teda zacnete, ako sa co najucinnejsie chranit pred nezelanym..

kiik

fakt je tu potom otazka ci jej mama alebo oco niesu pedofilny. ked vravis ze jej to robia tak ze tam este pritlacia a ju to drazdi. asi kazdy nroamlny dospely clovek vie ze "pohladkanim" sa neda zistit ci mala sex alebo nie. takze potom je fakt otazne ci to nerobia len z uchylnosti.. mal by si o tom povedat svojim rodicom

madman

tak toto normálne nie je a ani to dievča. rodičov nôžte v kľude okašľať, už má 15 a zo zákona môže. podľa niekoho je to málo, ale aj ja som tak začínala a doteraz myslím, že som bola dostatočne pripravená. ale osobne si myslím, že toto je úúúúplne úchylné a ona je dosť divná, ak si také veci nechá. ja by som radšej z domu vypadla v jej veku. rozumiem, aj moja mama bola dosť puritán a keď sa dozvedela, že mám sex, bola z toho dosť rozhádzaná, ale vyrozprávali sme si to ...
s takýmto prístupom zo strany rodičov by som sa ja nikdy nevedela zmieriť ... je to strašne divné. skús to povedať svojim rodičom, či by to nejak nevedeli s nimi prediskutovať. prípadne ju ubytujte na pár dní do prvom sexe a nech rodičia dostanú rozum. znie to možno extrémne, ale ja by som to v tom veku fakt asi riešila tak.

neskuseny.pu

pre Kiik: či je to tak ako píšeš netuším ale je fakt že o to mať sex začala ona... ja som skôr tichý tip človeka a tak som na ňu nechcel tlačiť a preto som tomu nechal voľný priebeh... takže si myslím že sex chce keď ona začala... (alebo len skúšala či nie som asexual?)

pre lesana4: nie ako som písal ruku jej tam nestrkajú... len jej ju pohladkajú a trošku stlačia aby zistili či je vraj "normálna". Už som sa jej pýtal či jej to vadí a povedala že si na to zvykla a údajne ju to trošku dráždi... a hlásiť to radšej nebudem... tvárim sa že o tom neviem a nechcem im kaziť rodinu...

lesana4

prosim ta to si asi robis srandu, nie???
to ako jej rodicia skusaju ci je panna, to jej tam pichnu ruku? fuj, sak to je nechutne, pedofilne. fuj, sak toto by som nahlasila niekam.. a to tebe nevadi??? alebo jej? moje nervy.
a prosim ta ty mas 15 rokov a uz ides sexovat? v takom veku mas hrat futbal na ihrisku a nie uz sexovat... nie ze ju napustis....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je po sexe niečo poznať? - Fórum - ZDRAVIE.sk