Je po sexe niečo poznať?

Príspevok v téme: Je po sexe niečo poznať?
neskuseny.pu

Ahoj!
Ja a moje dievča máme 15 rokov. Síce sme podla niekoho ešte moc mladý, no túžime po sexe. Viem že v tejto dobe by to nebol problém, no my však jeden máme... Jej rodičia sú strašne staromódny a pravidelne jej kontrolujú menštruáciu a kundičku či to už náhodou prvý krát nerobila... Rodičia jej povedali že prvý sex môže mať až keď dosiahne 17 rokov ,ale toľko nevydržíme...

Tento týždeň ideme spolu na dovolenku a dohodli sme sa že to tam prvý krát skúsime... Na hoteli majú priestorový problém a preto môžeme buvať spolu v jednej posteli. Ani jedny rodičia s tým nemali problém, no jej rodičia nám povedali že ju každý deň skontrolujú či sme to nerobili... Takže buvať spolu môžeme, ale nemôžeme mať sex...

My to však veľmi chceme a preto by sme radi vedeli či jej rodičia dokážu hmatom a pohľadom zistiť či sme to robili? Takže:
1) je možné to poznať ak jej to budem robiť len jazykom a prstami?
2) spoznajú to ak jej to urobím jazykom, prstami a penisom?
3) ak urobím 1) alebo aj 2) tak ako to spoznajú? Čo budú rukou cítiť alebo pohľadom vidieť?

Vďaka za poradenie... Veľmi nám to pomôže... :)

kiik

nieje to len o tom ze tvoja priatelka s tebou este sex nechce mat a nevie ako ti to ma povedat lebo ta nechce sklamat a tak povedala ze ju rodicia takto kontroluju??? ale ak je pravda ze ju rodicia kontroluju tak asi sa to bude dat spoznat..mozno.. tazko povedat.. ale ak ju budes len lizat tak to asi nezistia

chiconyvv

No to ti neviem povedat :D:D Kazda baba to berie inak..ale nasiroko urcite chodit nebude..moze ju troska pobolievat alebo moze krvacat..ja som krvacala cely tyzden po tom...

ale aj tak tomu nerozumem podla mna je to DOST chore co robia jej rodica..

neskuseny.pu

čo tam spoznávajú neviem.. ja sa v tom nevyznám... ale povedala mi že dnu nejdú...
myslíš že nič nepoznájú? nebude po prvom sexe chodiť ako sa hovorí naširoko? alebo nebude mať kundičku nejak roztiahnutú?

hmmmmmm

toto nemyslis vazne...co chcu jej rodicia hmatom spoznavat?to jej tam chcu davat ruku alebo co???a tym pohladom..ak sa neprezradite sami tak nic nezistia...