Udrzat erekciu

????

pipi,ja som si tiez myslel vtedy ze nieco s prostatou, ale povedal ze je v poriadku, ale jedine vysetrenie co mi spravil bol ultrazvuk a zobral moc, nic ine...a ta erekcia tak to ma naozaj stve, nefajcim, nepijem, nehulim, sportujem to vazne neviem preco je taka slaba, podla vas sa to da vyliecit?

pipinka

pocuj ???? tvoj problem bude asi prostata. je to zvlastne v takom mladom veku, ale mal by si ist k urologovi a povedat mu presne co tu pises. Aka je tvoja erekcia pri roznych situaciach, teda ked rano vstanes alebo aj ked sa robis...vies, je to dolezite pre tvoj buduci zivot.

????

ahojte, mne sa to stava pri masturbacii, mam len 17 este som sa nepokusal o sex, jedine co mi v tom brani je vedomie ze by mi nestal poriadne...jednoducho musim sa velmi sustredit a rychlo, divoko si ho trepat, a ked si ho netrepem tak postupne klesne... mam problemy s mocenim, niekedy sa nedokazem poriadne vymocit, musim sa silit, a stale po vymoceni mi este kvapka moc, a to vtedy ked som si uz vytiahol gate.. bol som si 2krat u lekara, vysetril ma, moc bol v poriadku a hovoril ze som len prechladol to je nic, ale asi ma zle pochopil s tym kvapkanim...podla mna problem je s mocovou rurou to by trebalo vysetrit, a potom tento problem moze suvisiet s tym ze nedokazem mat ani poriadnu erekciu??? su dni ked to je celkom dobre ale vacsionu to je zle, ranna erekcia niekedy zvykne byt ale aj ta je len taka slabsia....a urcite na moju erekciu nerobi dobre ani to ze 3krat si ho niekddy za den musim vytrepat, niekedy uz len z toho si ho trepem ze nemam co robit...PROSIIIIIIM VYJADRITE sa k mojemu problemu, ma niekto nieco podobne???????? dakujeem vaam velmi pekne

bobo11

a mas problém udržat erekciu aj pri masturbovaní? Lebo ja mam rovnaký problém ale stava sa mi len pri sexe v aute. Raz sa mi to stalo v posteli no bol to len psychický problem. Potom to bolo OK.čítal som ale že zaléží aj na čase kedy mas sex. Napr. neskoro rano je to celkom normalne že erekciu neudrziš.

jurenix

Chápem ťa, ale na to čo opisuješ pôsobí príliš veľa faktorov. Prvým faktorom je, že keď idete "na to" predtým choď na wc-ko, lebo keď je plný močový mechúr, tak to môže mať takéto vplyvy. Druhá vec je už len na tebe a tvojej partnerke. Prosto aby si sa udržal "v pohode" skús pred samotným aktom trochu masturbovať, prípadne požiadaj partnerku, aby ti s tým pomohla, či už masturbáciou, alebo orálnou variantou. No a po ďalšie znižuj stres na minimum a začni brať nejaké komplexné vitamíny. No iba ako doplnok, lebo by si mal jesť najmä čerstvé ovocie a zeleninu. Aj to má určitý vplyv.