Ako na orgazmus?-poradte

Kachniatko

ajoj....:) ja som mala tiez podobny problem zo zaciatku, ale moj priatel to velmi rychlo napravil, musel ma prvej poriadne rozdrazdit a to este som sa zo zaciatku spravilalen ked som bola hore a potom vymyslel ze ked som dole tak mi staci datvankusik pod ritku je to uplne fajn aj ked si hore a partner si da vankusik pod seba vtedy ty jeho citis a on tebe

madman

ehum a klitorialny orgazums? mnoho zien nemava vaginalny orgazums vobec, alebo pride casto az okolo 30 roku zivota ... tak napriklad, ja som ho mala len 2 krat a to som sa tiez sama robila ... ale vdaka klitorisu ma spravi vzdy a zarucene ...

nicoleta

pumita....ahoj aj ja som nedosiahovala orgazmus.. ale po roku ano tvoje telo neni ešte.. vyvynute na sex sice ano vžrušuje ťa to .. a si mokra... ael neni si ešte na to pripravená ono to príde samo a to sa aj naučíš ked to príde že ako.. len na to nemysli.. pa

rocka

ja som tiez hodne dlhu chvilu nemala. prisiel celkom nahodne ked sme to so sracom skusali v aute. odvtedy viem ze orgazmus mam len vtedy ked som ja hore. no a nie tak ze to robim hore dole...=)) ale pohybujem panvou. a priatel si to tiez chvali lebo hovori ze mu su super masiruje spicku penisa