otazka pre gazdinky

Príspevok v téme: otazka pre gazdinky
.kata

Viem, ze tato tema sem nepatri, ale ked toto forum je take oblubene, hadam sa najde niekto, kto poradi, prida nazor.Ide o toto: Kupili sme pracku s plnenim spredu...Ja som nechcela, ale manzel chcel, lebo sme prerabali kuchynu a tak ju tam chcel mat, lebo tym padom sme usetrili miesto v malinkej kupelni. predtym sme mali pracku plnenu zvrchu, bola super, hocikedy som pocas chodu pracky mohla podokladat pradlo, alebo naopak vybrat take, co uz som nechcela, aby sa dalej pralo, tym padom som usetrila prasok, vodu, elektrinu.....teraz???? Ja sprosta som si myslela, ze aj spredu pracky sa daju pocas chodu otvarat - teraz tie najnovsie uz peru s minimalnym mnozstvom vody a bubon je zapusteny tak, ze voda po otvoreni by nevytiekla - ked sa perie, jasne, ze pri plachani je uz v bubne vody viac. Skoro som isla do mdlob, ked ani pri odstredovani, ked som ju zastavila,s umyslom vybrat z nej zopar veci,ktore som nechcela velmi odstredit - aj vtedy ostala zablokovana. Som z tej pracky na nervy, predtym som prala trikrat do tyzdna -biele, farebne, cierne ...a teraz? kazdy den, - male mnozstva...prosim vas, poradte mi, existuje pracka,plnena spredu, co sa daju pocas chodu na nej dvierka otvarat? ak ano,tu moju by som darovala mame a kupila by som si pracku s takouto vyhodou.Strasne dik za odpovede.

jablonkaa

skus si len zvyknut pozbierat vsetko pradlo predtym, ako zapnes pracku. ja mam tiez zboku plnenu a som velmi spokojna. manzel sa sice zo mna vzdy smeje, ze pred pranim "snorim" vsade, co by som mohla este vyprat, ale aj pri dvoch malych detoch, ktore prezliekam aj viackrat denne, periem priemerne len dvakrat tyzdenne. chce to len zvyk.
aj nasa pracka ostane zablokovana dve minuty po vypnuti, ci sa vsak da otvorit aj ked je tam voda, som veru neskusala.

svetlana6

neviem to na 100% ale myslim si ze pracky plnene spredu sa takto otvorit nedaju. teda aspon ta moja nie. ani po 2 minutach, ani po piatich :( ale to je pre mna zaujimave, ze takto peries, ved ked mas toho malo, tak si nadstav 1
/2 vody. ja periem tak. aj ked v poslednom case periem takmer vsetko farebne spolu. mam taky tekuty prasok, aby sa to nezafarbilo. aj tak periem okrem bieleho vsetko na 30- 40 C, takze to farbu nepusti v tej studenej vode.