co so stresom..

Príspevok v téme: co so stresom..
matulo1232

ako sa da zbavit toho stresu? ked je primne nejake dievca tak mam stresy srdce mi busi jak blaznive tep na 200 dobre ze infarkt nedostanem.. v ustach mi vyschne a osm uplne mimo a to ked si predstavim ze v takych stavoch by som mal sex no amen tma.. asi som blazon ..koli tomu som nikdy nemal dievca a mam 16 rokov .. ako sa zbavim toho stresu plachosti a hanblivosti? :(

no problem

skus si nieco hrknut pred rozhovorom :) pripity ludia su vacsinou vzdy mili a ukecani :) ale napchaj sa zuvackami aby to zenska nevycitila :) vela stastia :P

matulo1232

tak ale zas potom mi zacne vypravat aka je somnou nuda a to mi netreba.. kym ja zo seba neco vypotim tak aj hryby namne zacnu rast..

niekto

hmm ja som na tom rovnako :D
baby su celkovo viac ukecane
vela bab chce tiheho chalana
taky co vie dobre pocuvat ;-)

matulo1232

najviac ma trapi ze som malo vyrecny.. prost eneviem ocom sa mam s dievcatom rozpravat.. zas nechcem kecat o nejakych trapnych nezaujimavych blbostiach.. proste nic ma nenapada

niekto

hmm mal by si si najskor zvyknut na zensku spolocnost zozen si nejake kamaratky :o)
skus sa trenovat napr na pokeci
len tak sa porozpravaj s nejakou babou ...

matulo1232

ja si to aj hovorim ze ved je to normalny clovek jak ja a neni to nic viac.. ale neda sa to proste.. srdce sa rozbusi a konec.

wewero

ahoj, ja som mala kedysi podobny problem..bola som nesmela, hanbila som sa a cervenala a vsetky tie neprijemne pocity okolo toho.vies,matko, musis si uvedomit ze tie baby pred ktorymi sa tam hanbis su tiez len abycajne smrtelnicky a niesu nic viac ako ty aj ked si to mozes mysliet.ty si taky isty ako ony a nemas sa prco pred nimi hanbit a citit sa nesvoj...casom sa osmelis a za par tyzdnov, mozno mesiacov z teba moze byt 100% sebavedomy chalan,len si musis verit a nemozes sa hlavne podcenovat,ved kazdy ma v sebe nieco pekne.dufam,ze ti moja rada pomoze a osmelis sa.daj vediet ako to s tebou bude pokracovat...