Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Belara ci Jeanine?

kostlivec

ved ja viem, sama este cakam ze teda co bude. uz tomu su o par dni 4 mesiace :) a zatial som este stale bez akne :)a keby nieco tak sa vratim k liecbe (bez HAK!! )

moje

Kostlivec a tri mesiace nie je este vyhra, ja som dobrala HAK a uplne pekna plet a zacala som riadne vyhadzovat az po pol roku.

velkydrobcek

ja jeden krem v tube, ktory sa da kupit iba v lekarni...vola sa to eclaran...je to dobre, len treba postupne pouzivat iba na chvilu, lebo ti z toho scervenie pokozka na tvari a bude svrbiet...par dni iba na par minut, postupne vzdy trlchu dlhsie nechat a potom to je najlepsie si davat na celu noc...pomaha to. len ako vravim opatrne, lebo ked sa to prezenie, tak pokozka vyzera ako spalena :o) a svrbi to vtedy, ale inak to nema ziadne vedlajsie ucinky...aspon u mna nie.

velkydrobcek

ja som mala obidve HAK. najprv yadine, teraz mam belaru. s obidvoma som bola spokojna. nemala som ziadne vedlajsie ucinky..je to individualne naozaj, ako sa s tymi hormonmi vysporiada telo

kostlivec

brala som to viac ako rok (cca. 14-15 mes.) tak ako myslis... drzim palce, nech sa akne raz a nadobro zbavis. inak aj RNG na to nieco ma, tusim zinok na akne, ak sa nemylim. ale ako vravis skusala si uz vselico....

vejuska10

kostlivec ako dlho si ju uzivala? ja to musim skusit aspon na preliecenie akne, potom ju dam von, uz som vselico ine neskusala a nepomohlo

kostlivec

vejuska, ak len kvoli pleti, tak by som rozhodne nebrala HAK. Ja som tiez mala otrasne akne, isla som do Ustavu lekarskej kozmetiky a dobre mi poradili. Potom som zacala brat HAK takze takcitak mi akne zmizlo, ale ta liecba z ULK bola jednoznacne dobra. Momentalne som tri mesiace po vysadeni a nevratilo sa mi akne. (musim zaklopat), takze moj osobny nazor je, ze je zbytocne cpat do seba hormony, urcite aj inak sa tomu da pomoct. viem ake to je, sama som to prezila, drzim ti palce. ale o HAK mam dost engativny nazor, je to dost velky biznis ktory je aj dost skodlivy...

vejuska10

a este jedna vec, je pravda ze po vysadeni HAK sa plet zhorsi omnoho viac ako pred zacatim uzivania?...ze sa nevrati do povodneho stavu ale zhorsi sa viac

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Belara ci Jeanine? - Fórum - ZDRAVIE.sk