Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skodi to alebo neskodi????

ooooo

igua podla mna vecernicu vytocila tvoja nevzdelanost, nie tvoje nazory. Pises tak ako keby si si precitala nejaku knizku zo zakladnej skoly o embrionalnom vyvoji a na zaklade nej tu vedies nejaku diskusiu. Bavme sa ale o potratoch z humanneho- ludskeho hladiska. Zapoj EQ.

ooooo

bbfn.... prepac, ale v jednom svojom prispevku si pisala ze zivot zacina az po porode a ze dieta nie je dietatom v prenatalnom stadiu. Toto dokaze poriadne vytocit.

glamour

igua... akurat ze u zvierata v 8 tyzdni nerozoznas jeho ludsku tvar:-)) Je smutne ako premyslaju ludia ako ty. A praveze fylozoficky ludsky zivot zacina v zarodku, ak za filozofiu povazujes nabozenske vedy, lebo tie urciteze su.

igua

vecernica, nepochopila som nic z toho, co si mi adresovala. asi preto, ze ty si nepochopila mna.
a je nizke niekoho urazat. ine je diskutovat. proste niekto je za, niekto proti a davas svoje argumenty a chces pocut argumenty tych druhych.
ako mozes bbfn povedat, ze je tupa? za to, ze ma iny nazor ako ty? aj ja mam iny nazor ako ona, ale ani zdaleka si nemyslim, ze je tupa, skor naopak. normalne kultivovane tu argumentuje. a pise PO SLOVENSKY, narozdiel od teba. vies tvoje odborne vedomosti potom stracaju na vahe, ked to pises takou hroznou gramatikou.

bbfn

A aj ten 7-mesacny plod sa viazal k predchadzajucej diskusii. Z toho prispevku jedneho fakt nevydedukujes co som chcela povedat. Vsak ja som zastavala to, ze je to zivy tvor, tak fakt neviem co na mna utocis! Pisal to niekto iny inde, a ja som na to reagovala... Tym ze "nevie" o sebe som myslela, ze este nedokaze mysliet, nema pamat a tak. Ale je to hotove dieta...ja som s tym nepisala nic zle :-O...vsak som pytala ci sa vobec take dieta da este chtiact zahubit, a pokial ano, tak dotycna musi mat pevny zaludok! Ja verim ze ty toho vies zrejme viac, pokial to studujes.
No nic...ja uz som si svoje o interupcii povedala predtym a uz sa k tomu nevraciam. Za jeden pomyleny nepresny nazor ma nemusis hned opluvat! Lebo to teda naozaj utocis na nespravnu a fakt sa ma to dotklo! Keby si ma len poznala v realite ty jedna! No nic, zabudni...ja som len chcela podrzat tie, ktore sa preto kedysi rozhodli/rozhodnu, pretoze je to kazdeho osobne rozhodnutie. to neznamena ze to zastavam, ale to som tu uz vsetko napisala, preco a kedy. Tak nic,cau,a nabuduce rozmyslaj predcim nieco napises.

bbfn

Vecernica, keby si si precitala vsetky moje prispevky tak by si vedela o com rozpravam. Neodsudzuj dopredu, preboha, podla jedneho prispevku, ktory som napisala...Asi som sa zle vyjadrila, ale diky ze si ma tak znosila. Nemyslela som to tak, ako reagujes. Naozaj vrtas do nespravnej ale jedno. A tiez musis mat vysoku inteligenciu ked ma chces oplut.
Ja sa s tebou tiez nechcem hadat, podla mna si ma zle pochopila, najma ak si si neprecitala vsetko, alebo sa ja zle vyjadrila. No jedno, uz sa naozaj nestaram. Ak myslis, precitaj si moje nazory, len ma mrzi ze som ti "hodna toho oplutia". Fakt si mila, dakujem.

vecernica

igua a este mimochodom ako ma podla teba vypadat embrio cicavca? ked na tej tvojej stranke ukazujes priklady emrbii prasata kurata tad,,,ako ufo? alebo monitor? ako ? vsak sme vsetci cicavci , to mame vypadat v emrionalnom zivote ako ???????,ale sme my sme ludia co maju sedu mozgovu koru ako jediny tvor medzi vsetkymi zivocichmi. ktorej zaklad je v DNA od prvej hodiny po splynuti ,,ale debilovy nic nevysvetlis zvlast ked nema bilologicke vzdelanie....uz si to tu svoju blbost az do konca svojho zivota snad ked budes zomierat pochopis o com pises....ak vobec

vecernica

s tym simpanzom, pekne prirovnanie. chyba je v tom ze beztrestne hubime svoj rod. Tak sme "civilizovany" tomu hovorime humanita ze zabijame svoje potomstvo,,pekne,,lebo my tak dokonale tvori co mame vsetko a nevieme necheme { lebo mame na vyber } sa postarat.
jedine vieme dokanale Zabit a bezbolestne vraj ,,,no to ma podrz toto je vrchol civilizacie ze vieme zabit...skutocne si vazim toho simpanza viac

vecernica

socialne slabsi,,,vedia rovnako polodit deti ako ekonomicky silnejsi. Preco by mali mat vyhodu? zavana mi to rasizmom,preco by mali mat nejake zalvy na potrat? su snad menej pricetny ze nevdia co robia?a ak su..tak blby tak je tu pol slovenska nechcene.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.