Skodi to alebo neskodi????

ooooo

L’avènement sur le trône de doine et le retour de la paix entrehènes et Pella encourage Aristote à retourner dans la ville qu’il a quittée treize ans plus tôt. ... To mas pre spestrenie vecera :-))))

tinka228

a prečo by mala byť trápna??? Ty nie si trápna chvastať sa tu so svojou kariérou a ako vidíme nie je to boh vie čo. A ty vieš koľko jazykov? Stavím sa, že napíšeš minimálne tri.......

gurun

Na tu poziciu je aj karierny postup? Ved to je šit. Moj znamy ma skoncenu strednu a je country manazerom. To je iba terminus technikus ako napriklad "asistentka predaja", co v praxi znamena predavacka. No, na tvojom mieste by som sa moc nechvastal :-) Inak ani tvoj slovnik nestoji za vela.

fiona

To som sa pobavila...vraj úspešná tlmočníčka, a hneď v troch jazykoch, hádam si nemyslíš, že ti to uverím? Si fakt trápna, skús napísať niečo po francúzsky, nech sa zasmejem

ooooo

Mozno sa budes cudovat ale tiez som promovala vo 23. a dnes je zo mna uspesna tlmocnicka - fran., angl. talianc. a zarabam nemale peniaze o ktorych sa tebe ani nesniva. Si uboha a cez tento portal si len riesis komplexy a frustraciu.

tinka228

to bude tým fiona, že dnes je manažérom aj upratovačka. Je to moderné pomenovanie pre takmer každé pracovné miesto. Mám kamošku, ktorá je tiež country manažérka, tiež v zahraničnej firme a nemá ani VŠ. Nebuď až taká pyšná na svoju kariéru. Fakt som čakala, že si niečo viac ako si to tu opisovala.

fiona

ooooo
Ty asi len niekde umývaš záchody, ale ja som v 23 rokoch skončila VŠ a už 6 rokov pracujem, aj keď na spomínaný post som sa dostala len nedávno - a bola to drina. Tak sa nevyjadruj k niečomu, o čom nemáš poňatia.