Skodi to alebo neskodi????

tinka228

A ja že máš vlastný biznis, z ktorého sa nedá vystúpiť. A ty si "len" zamestnanec. A to všetko Ti je prednejšie ako potomstvo?

meggie

fiona
naco ti bude ta tvoja kariera, ked budes raz stara, na dochodku? kto ta potom pride pozriet, postara sa o teba? kazdy vidime zmysel zivota asi v niecom inom...ja ta neodsudzujem, ale skus si odpovedat na moje vyssie polozene otazky

ooooo

Dneska sa manazerom nazyva kadekto. Manazersky post je mozne ziskat v priemere v 35 rokoch, pochybujem ze aj skor, ak nemas adekvatnu prax a odpracovane roky. Tu sa nebavis s hlupakmi aj ked mozno tvoje kamosky su nahluple ked zavidia takej osobke ako si ty.

ooooo

Ja s inteligenciou nemam problem a velmi dobre chapem suvislosti za to tvoja emocna inteligencia je na bode nula chudera!! A kde mas rozbehnutu tu karieru, v base robis bacharku? Lebo tam by si sa ujala :-DDD

tinka228

možno som mimo, ale nie až tak ako ty. A akú to máš prácu? Fakt by ma zaujímalo akú kariéru si vymenila za detský smiech.

fiona

Tinka, asi ťa sklamem, ale som vydatá a môj manžel, nakoľko má z prvého manželstva už takmer dospelého syna, po ďalších deťoch netúži. Takže svoje hypotézy si nechaj, ako vidíš, si úplne mimo...

tinka228

som si to tu prečítala celé a môžem k tomu napísať len jedno. Mám kamarátku, ktorá pred pár dňami oslávila 30 rokov. Ako ju poznám vždy vravievala, nikdy sa nevydám, nebudem sa predsa starať o cudzieho chlapa, nikdy nechcem deti. A prečo to všetko vravela? Lebo do teraz nestretla pravého človeka s ktorým by to absolvovala. Teraz takého má a odrazu by sa aj vydala a aj deti by mohli byť. Takže milá Fiona, podľa mňa nikoho nemáš, máš len seba a svoju skvelú kariéru (by ma zaujímalo, čo robíš, že Ti tak kamarátky závidia). Neberiem Ti tvoj názor na život, ale radiť babám, aby šli na potrat? Len tak pre srandu lebo dieťatko ich zabrzdí v rozvoji? Sa zamysli nad sebou. Tiež som mala skvelú prácu a dúfam, že po materskej sa tam budem môcť vrátiť. A keby aj nie, úsmev môjho ročného syna stál za to.

ooooo

Sama si napisala ze sa odstrani z tela matky! Preco matky, ked je to iba plod? Plod ma aj matku?? ZaMYSLI SA A NEBUD PROSTOREKA.