Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chemicky peeling

Gfcb

Dajte si predpisat skinoren krem 20% , da sa kupit aj z netu z ebay a posobi to na plet ako chemicky peeling len v nizkej koncentracii postupne , nie tak narazovo ako chemicky peeling

kikarika1

tyna

daj vedieť, koľko dní trvá šúpanie a hojenie a či stav tvojej pleti po úplnom zahojení je lepší...držím palce

aj ja chcem do toho ísť, ale skôr v zimnom období a chcem skúsiť chem.peeling na domáce použitie...

tyna0909

Ahojte kocky, idem sa sem privtriet. Tie kt.ste absolvovali chem.peeling ake ste mali priznaky po osupani? Som treti den po, lica a brada osupane, citlive a cervene. Zmizne to?

adriiiiii

No o nicom tie peelingy pokial to neni 35 az 70% tak ucinok ziaden.Ja mam neostratu 35% a je slaby na moju plet.

delphia

ak to tak napises, tak ako to treba brat? :))
ver mi, ze celkom bezne sa aj v sucasnosti pouziva 70% kys. glykolova. ale co je za potrerby vediet je to, ze ani nie tak percentualna koncentracia je dolezita pri kyselinach, ale ich hodnota pH. no a samozrejme cas posobenia. takze ak ma 70% kyselina pH 1,0 a necha sa posobit 1/2 minuty, kozu to mozno vobec ani nepodrazdi. ine je, ak je pH 0,5 a doba posobenia viac minut- tak to je ine kafe ;)

takze ovela dolezitejsi je udaj pH, nez samotna koncentracia

jajinka33

delphia, neber všetko doslovne, preboha :D ja som to myslela tak, že kozmetičky a v mojom okolí ani kožné lekárky to nepoužívajú, bo sa pri takom koncentráte popáli moc pokožka..

delphia

70% kyselinu nepouzivali len kedysi. pouzivaju ju aj dnes.mozu nou pracovat len lekari- koziari, plasticki chirurgovia

jajinka33

ahojte.
ja mám skúsenosť a musím povedať, že dobrú :)
čo tu popísala v starých komentoch lili2,tak tiež som sa nasmiala. neviem s akým problémom pokožky išla ona na chp, ale asi mala dosť závažný, ked jej to nepomohlo a spochybňuje to tu, ale je pravda, že každému to nemusí pôsobiť dobre. a samozrejme, že chp vyvoláva reakcie a zápaly, pretože ak v pokožke niekde hlboko sú, tak chp ich aspoň vytiahne von a zosuší, ako aj mne :) a delphia má pravdu, kedysi sa používali aj 70% koncentrácie, ale ja som bola zatiaľ len na 30,35 a 40% ošetrení. na jeseň by som chcela zájsť ešte na 2-3 sedenia, pretože je pravda, že čím viac, tým lepší stav pokožky :) ja som mala naozaj už roky rokúce problém, našťastie chp mi to vyliečil a teraz sa mi nerobí už akné a aj fliačky po akné sa mi zjemnili. tak dúfam, že na jeseň to bude už lepšie :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chemicky peeling - Fórum - ZDRAVIE.sk