Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky epilator je najlepsi

didka206

ja mám tento Holicí strojek Philips BRL170/00
je super že aj do vody aj na sucho.. .viac nádstavcov..rozmýšľala som nad tým laserovým ale dosť drahý :D
skús pozrieť tu www.kuponyzdarma.sk

Majkka88

Ja osobne používam Rowenta soft sensation. už 2 roky a zatial velka spokojnost. aj tu ho povazuju za naj recenzuj.sk
tento epilátor a aj aktívne masažne guličky ktoré dosť redukuju bolesť na mieste epilácie a naozaj je takmer bezbolestný. a za 40eur naozaj lepsi epilátor nekupite.

hgbugff

epilácia nebolí resp. bolí oveľa menej, pokiaľ ju robím v období po mojich dňoch, pred nimi alebo počas je to utrpenie ;) pokožka je vtedy oveľa citlivejšia a ja som najkladnejšie recenzie našla na braun a sem tam sa objaví philips, dokonca aj jeden zaujímavý panasonic som našla

mel6662

Ahojte holky.Ja som si pred rokom kupila Philips,prave preto ze to vydrzi dlhsie ako napr.ziletka.No ked som ho prvykrat vyskusala,pre slzy som musela prestat a odvtedy lezi strojcek zabaleny v krabici.

beybe

ja mam philips,taky ruzovo-biely za cca 1000sk a som spokojna,vydrzi to urcite dlhsie ako ziletka,oplati sa vydrzat tu bolest prvy krat...potom to uz neboli takze odporucam

jajaja295

aj ja mam doma braun a teraz sa daju kupit uz za nejakych 700sk,ved vyskusajte v nay-i alebo v datarte,prip. euronicse

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky epilator je najlepsi - Fórum - ZDRAVIE.sk