Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nahovaram si, alebo mam problem?

Príspevok v téme: nahovaram si, alebo mam problem?
studentkaaa

Je mozne ze ma "zneuzivanie" z miulosti vplyv na to, ze som este nemala vazny vztah? Alebo si len namyslam?
Neviem ci to nazvat zneuzivanim, v podstate k nicomu vaznemu nedoslo, ale utrpela moja psychika a po tej skusenosti som mala strach z muzskych dotykov. Myslim, ze som sa uz s tym vysporiadala.
A co potom ked budem mat vztah? Nacisto sa tych myslienok zbavim? A ked nie, co poviem partnerovi? Ze mam citovu blokadu z minulosti?
Alebo je to vsetko len vyhovorka, aby som sa utesila, ze na vine je moja psychika? Uz si neviem sama poradit...

mariana25

moze to vplyvat, na to ze mas strach s dotykov.Ale snad ked sa zamilujes, tak ti to bude prirodzene. Skus sa toho do ktoreho sa zamilujes dotykat prva ty.Urcite by si to dotycnemu mala povedat.Nie vsetko, ale ze mas nejake problemy a barieru a nch vydrzi nejaky cas. Ked to bude vediet abude hodnotny clovke tak ti pomoze. Zda sa mi ze si ustrachana dopredu, este pred tym nez mas vztah.ked ho budes mat tak vtedy to ries.Nevies aku povahu bude mat ten tvoj vyvoleny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nahovaram si, alebo mam problem? - Fórum - ZDRAVIE.sk