Opuchnute pysky, co to znamena?

Zuzana 2466

Dobry vecer... mam tiez problem s opuchnutymi pyskami, strasne ma svrbia a vytok mam hrudkovity ako tvaroh.. trva to asi 3,4 dni... ale vracia sa to stale po mesiaci.. uz asi 4x.. bola som aj u doktora ale lieky nepomohli.. ma este niekto tento problem?? a zo sexu to nebude.. teraz to mam a sex som nemala tyzden...

lucia.1994

Dobrý deň chcela by som sa pridať k tejto téme, pretože mám taký istý problém a potrebujem radu. Včera ma môj priateľ prstoval chystali sme sa aj ďalej ale ked som si všimla ze mi opuchli pysky aj vlastne celé ohanbie sa mi zväcšilo tak sme prestali. Ráno som sa zobudila a neodpuchlo mi to. Čo mám robiť ? Kedy mi to odpuchne

DianaŠ.

Dobrý mam taky istý problem ako miroslava1811 ... neviem čo mam robiť bojim sa prvy krát sa mi takato vec stale ... Priatel ma prstoval potom sme sa hrali ešte chvýlku a opuchli pysky aj vlastne celé ohanbie sa mi zväcšilo tak sme prestali. Čo to môže byt ??? prosiim poradte mi :/ važne sa bojim ...

Adriana12345

Dobrý deň.. mohli by ste mi poradiť, lebo mám taký problém a neviem čo to je.. mám opuchnuté vonkajšie pysky len na konci (ako je konečník)a nad ním.. ako vám končí vagína.. pri močení ma občas páli.. môže to byť aj natrhnuté od sexu a preto mi to len trošku tam opuchlo? ..alebo to môže byť nejaké ochorenie? ..stalo sa mi to prvý krát a neviem čo mám robiť.. pri gynekológovi som ešte v živote nebola. Prosím poraďte, ďakujem.. :)

Tin_kaa

Mam taky isty problem ako miroslava1811..lenže mne sa to stalo už pred rokom....bola som u gynekológa dal mi nato nejake vaginalne tabletky ale nepomohli furt mam opuchy, potom som bola zas u ňho a tiež mi predpisal tabletky a zase nič.Bude sa to dať ešte liečiť? nemate s tym niekto skusenosti? čo vam pomohlo?

miroslava1811

Ďakujem za pomoc, vyskúšala som síce iný liek ako ste mi poradili ale zlepšuje sa to. Takže ďakujem pekne ešte raz. :)

miroslava1811

M 25 ďakujem veľmi pekne skúsim to. A ak sa môžem ešte opýtať nevedela by si mi dať na teba e-mail. Mám ešte niake nejasnosti a ak by ti to nerobilo problém...

M 25

mykoza .. naniesol ti tam nejako infekciu, alebo sa "spustila" pri tom prstovaní ..

natri si to canestenom, ak nepomôže, chod ku gynekologovi, ten ti dá na to globule do pošvy,alebo tabletky.. preliečiť aj partnera.