Opuchnute pysky, co to znamena?

miroslava1811

Carie práveže vôbec :/ Preto tomu nerozumiem ani ja, ani on. Dneska sa mi dokonca pustila krv, a pritom menzes som už tento mesiac mala.Pysky mi už odpuchli ale stále tomu nerozumiem a nedá sa povedať že ma to bolí ale skôr svrbí.

Carie

A aj ta to boli? Neviem, je to divne ked opuchnu pysky len z prstovania, nerobil ti to nejak brutalne? Ak ti to nezmizne ani do zajtra, tak radsej zajdi na gyndu.

miroslava1811

Dobrý deň chcela by som sa pridať k tejto téme, pretože mám taký istý problém a potrebujem radu. Včera ma môj priateľ prstoval chystali sme sa aj ďalej ale ked som si všimla ze mi opuchli pysky aj vlastne celé ohanbie sa mi zväcšilo tak sme prestali. Ráno som sa zobudila a neodpuchlo mi to. Čo mám robiť ? Kedy mi to odpuchne ?

Natáálka

Dobrý deň potrebujem poradiť dneska som mala pohlavný styk z partnerom a trval dlhšie ako obvykle a strašne mi opuchli pysky mám sa niečoho báť? ako to treba liečiť? za skorú odpoved Ďakujem!!

lala1234

Ahojte, nechcela som zakladat novu temu na tuto problematiku, tak pisem sem. Chcem sa spytat, mam tiez problem s opuchnutym malym pyskom. Vcera sme mali s priatelom taku vasnivejsiu noc a pod vplyvom alkoholu sme to asi trochu prehnali :( Rano som sa uz zobudila s opuchom a mam pocit, ze to neodpucha, uz to tak je 12h. Ale neboli to, ani nemam vytok, ani palenie, nic. prosim, ak s tym niektora mate skusenost, budem vdacna za kazdu odpoved.Su sviatky a mam mat menzes, takze doktor tak o dva tyzdne najskor :(

auky:(

Mam problem,...opuchla mi len jedna strana pyskov, mam hrozne suchu vaginu, skoro ziaden vytok a mezi pyskami biely povlak. Hrooozne to svrbi...uz druhu noc.
S priatelom sme den predtym ako to zacalo, sex nemali, len oral a potom ma prstoval...ale velmi dlho a po troskach. Chvilami som uz bola aj sucha(co sa hned vyriesilo) Odvtedy sme spolu nic nerobili...A ani som sa neholila, aby som to zbytocne nedrazdila...
Neviem, mozno je to aj tym, ze som nejak odspodu prechladla, mam slabu imunitu,...Neviem ale je to hnusne a uz druhu noc sa mi tazko zaspava:(((
Citala som na nete o 15-20 min teplom kupeli s primesou soli...pomohlo, ale len na upokojenie toho hrozneho palenia a svrbenia....Prosim pomoc...

puffy333

no thak to bude asi thym tvrdym sexom alergia nie pretozeprvikrat to bolo s kondomom a bolo vsetko oki a teraz nee aa aj thak uz jke dobre uz je to v poho ... :D.ale aj tak dakujem vam