prosim o radu,pomoc

Príspevok v téme: prosim o radu,pomoc
kacenkaa

uz niekolko dni ma tam dolu svrbi velmi a ked som si to skontrolovala preco,tak mam na konci malych pyskov a vchodu do posvy cele cervene,aj trochu drsne(akoby nejake pupaciky-ale nie je to uplne ono) a niekedy ked idem na potrebu tak mi odtial ide aj trosku krvicka..co to moze byt?nejaky zapal?z necistoty?stale sa pravidelne umyvam..co mam na to pouzit aby sa mi to zahojilo,lebo ma to stale neprijemne svrbi a aj pali.prosim pomozte co by mohlo na to pomoct..dakujeeeem

smejo

cawes.mam taky blby problem.mam kamarata s ktorym spavam a pritom ma holku.ja ho mam rada.co mam robit??uz fakt neviem ako to skoncit i ked budem smutna ale z toho sa da vyliecit alebo ho ziskat pre seba.

kacenkaaa

prosim vas ale na tom canestene je napisane ze lne pre vonkajsie pouzitie..a ja to mam pri vchode do vaginy na vnutornej strane malych pyskov..to tam mozem pouzivat?

kacenkaaa

jj idem k moru..ae az o dva tyzdne,tak ja dufam ze mi to skor prejde..dakujem vam za rady,idem si hned kupit do lekarne ten krem..ste supeer:)

nikuska

je dobre ak by si sla,ale pomoze ti aj ten canesten...radsej to neodkladaj, ja som to odkladala asi 5 dni a nepreslo mi to.potom som si kupila ten canesten a intravaginalne tablety mi dala doktorka.behni dnes do lekarne a netiaraj sa viac krat za den a za par dni budes v pohodicke.tak skore uzdravenie :D

baby

v lekarni... okolo 100 sk a ides na dovolenku k moru??.. ak hej tak tam ta zarucene dobre vystipe a nic ti nebude.. slane more je dobre na to :)

kacenkaaa

a musim ist ku gyn?nie je nieco co by som si mohla sama pomoct?lebo je tazko teraz ist k nej a kym by som sa objednala a sla ku nej monzo by mi to aj preslo..sak uvidim ako to bude najblizsie dva dni a ked nie tak pojdem k nej no..i ked ja ju moc nemam rada,ona je taka divna tak si chodim len Hak davat predpisat nic viac..len o dva tyzdne idem na dovolenku,tak chcem byt v pohode..

nikuska

ja som mala podobný problem asi pred 2-3mi tyždnami...neboj, neni to nič závažné,choď ku gynekologičke a ta ti da tabletky, si budeš vkladať na noc...za par dní ani nebudeš vedieť,že ti niečo bolo.