Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

plomby...amalgam vs zivica vs keramicke korunky

Tomáš

Navy:

Držím palce, aj keď neskoro. Ako si dopadol? Teba by si mal každý brať ako príklad, ukážku jedovatosti ortuti. ortuť spôsobuj eväčšinu dnes známych chorôb. Netreba ani dôjsť do stavu mozgovej hmly. Spôsobuje úzkosť, psychické poruchy, odchaádzajú obličky, pečeň, srdce, kĺby, zrak, sluch... všetko na čo si pomeniete. Každému niečo iné.

Biele plomby môžu mať väčšiu trvanlivosť ako amalgám. Ak sa spravia dobre. Naopak amalgám spôsobuje väčšiu kazivosť zobov a časom z koroduje a vypadne. Rozprávky o novom zázračnom pomere ortuti nekomentujem.

smejusko

mam biele na stolickach, som spokojna...
a co sa tyka amalganu, zubar mi o tom hovoril o zlozeni, (velmi som ho ale nepocuvala lebo som jednoznacne chela biele) ze uz sa nerobi v takom pomere ako kedysi, preto nie je taky skodlivy... len tak ako doplnenie...:D

Cocca

Ja som si dala prvy krat robit biele plomby zhruba v 18tich-20tich rokoch a teraz ked mam 37 som si ich dala vymenit za dalsie biele. Takze posudte vy sami kolko mi vydrzali biele plomby na stolickach. A doplnim: tie kazy neboli prave najmensie.

eros

Ja si myslím,že ludia sa len boja skúšat niečo nové,je zaujímavé,že alkohol nikomu neškodí.Sám mámkeramické korunky,je to estetické a myslím si,že ovela praktickejšie ako amalgán,sklovina je predsa bližšie ku keramike ako ku kovu,preto sa treba rozhodnút a zároveň je potrebné položiť si otázku,,v prípade rovnakej ceny keramickej plomby a amalgánu,ktorú si vyberieš´´o kvalite nie je pochýb,máme 21 storočie.

Navy

Som človek, ktorý sa práve zaoberá detoxikáciou od ortuti. Mám dlhodobo príznaky, ktoré sú charakteristické aj pri chronickej otrave ortuťou. Ono je to tak, že sú ľudia, ktorých imunita ortuť dokáže z tela vyplaviť v pohode, ale sú aj taký, u ktorých to neplatí. Ak si chcete niečo o tom prečítať, tak tu je moja stránka: derealizacia.wgz.cz

palomino

Nie je to pravda. Chodime len ku spickovym zubarom (predtym v New Yorku a teraz v Illinois) a oni praveze odporucaju amalgam. Je trvacny. Ver mi, ze keby bol skodlivy, tunajsi zubari by ho neboli pouzivali, lebo by im hrozili obrovitanske pokuty a natahovacky po sudoch, keby to pacientom nerobilo dobre...Ten clanok nenapisala ziadna "hlava pomazana", takze...Tu ortut predsa nekonzumujes.

palomino

Nie je to pravda. Chodime len ku spickovym zubarom (predtym v New Yorku a teraz v Illinois) a oni praveze odporucaju amalgam. Je trvacny. Ver mi, ze keby bol skodlivy, tunajsi zubari by ho neboli pouzivali, lebo by im hrozili obrovitanske pokuty a natahovacky po sudoch, keby to pacientom nerobilo dobre...Ten clanok nenapisala ziadna "hlava pomazana", takze...Tu ortut predsa nekonzumujes.

palomino

palomino

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.