Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti

ooo

Dúfam, že ti z nej nie jej zase zle :))), mne prišlo pred hodinou tak zle, že som si musela dať neurol a ešte stále mi je čudne, ale už som so segrou, tak trochu lepšie

ooo

Ahoj Mariaa, ja som včera nestihla poštu, pôjdem si po to dnes, ale nemyslím, že to bolo z tej tabletky, veď to hádam nemá vedľajšie účinky, to bolo iste skôr psychika

[zruseny12]

ooo,pekne rano ti prajem....takze vcera vecer som zobrala dalsiu tabletu,ale rozbolela ma strasne hlava,a teraz neviem ci to bolo z tej tablety,alebo z niecoho ineho,lebo vcera ma jedna zenska tak vytocila,cely den som bola v pohode...az potom ma to chytilo...nenormalne ma rozbolela hlava a to po tej tablete a jednom maily...tak neviem uvidime ,co dnes.../ale smrdia poriadne tie tablety..:0((((.../

[zruseny12]

Joni_,ak budes este nieco chciet,tak mi napis,lebo ja na tomto fore koncim...ak sa neozves tak sa maj krasne...pa

[zruseny12]

a hlavne sa mi zacalo lepsie chodit,svaly ma prestali boliet postupne,ked som zacala brat doplnky atd.jasne nie uplne to vymizlo,ale sa velmi zlepsilo,len treba aj cvicit...
ale ak nechces ist na kvapku krvi tak ako som ti pisala,aj DENZINOMETRIA je dobra vec,to mi povedal zensky lekar,a ked tebe chyba vapnik,tak ti to moze tiez velmi pomoct...ze je to velmi presny pristroj...a ty ked mas problemi z klbmi,tak to je dobra vec pre teba...

[zruseny12]

joni_,prepac este si sa pytala,co mi tam zistili
malo vit.sk.B
malo vapnika
mala som malo cervenych krviniek po 1x
a ked som bola po 2xtak ta krv bola uplne ine ako po 1x...lepsia...

ooo

ešte ich mám na pošte, tak to nemám naštudované, ale asi tak ako píšu... mne sa zdá, že to isté. Boli to tie prvé v druhom riadku :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti - Fórum - ZDRAVIE.sk