syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti

[zruseny12]

ooo,ale aj mne napisala neurologicka,ze mam chron.unav.sy....a uz bolo som mala aj vysledky tetanie...ja som raz citala o tom syndr.tak oni to pisu ked fakt uz nie je ziadna po ruke diagn.ale inak sa skryva za tym nieco ine...tiez som to citala na stranke www.novycasprezeny.sk tusim,ale kupujem si aj BAJECNU ZENU...tak teraz presne neviem....

ooo

Chronick únavový syndróm neexistuje. Podľa mňa to povedia vtedy, keď sú proste bezradní... musí to mať nejakú príčinu... ja by som išla po tej tetánii, choď za neurológom, nech ti spraví testy, že chceš vedieť... nech ti spravia aj testy na vapnik a horčik

[zruseny12]

sak ked ti chyna vapnik a tie veci ako si pisala tak si ich musis doplnat a aj cvic...a ked ti chyba vapnik tak sa skus pytat na denzinometriu....tam ti presne zistia v akom stave mas kosti...
vapnik je velmi dolezity aj na svaly...ak ho nemas dostatok tak ochabuju atd.

[zruseny12]

CFS je co?a porucha imunity,sak jasne ked chyba vapnik...mne tiez chyba vapnik a uz som mala na sebe vselico mozne nalepene atd.mam teke problemi zdravotne,sak urcite citas tu na fore,niet temi kde by som nebola...

joni_

v poslednej dobe sa mi zvlast zhorsili bolesti v rukach a nohach, uzivam na to Panadol (podla rady obvodnej) ale moc nepomaha :( niekedy nemozem riadne stat na nohach a niekedy zas robit rukami - pisat, zehlit, sit (som krajcirka) alebo hrat na klaviri...

joni_

jo, unava az vycerpanie, bolesti svalov a klbov, ale aj dalsie veci ako poruchy sustredenia, zvysene teplty... u mna je to vraj CFS a porucha imunity.

[zruseny12]

ooo,toto som presne chcela este napisat,ze lekari to nejak neberu vazne a to si zober,ze ja som sa pomaly nemohla postavit na nohy ,ked som mala po 1x ten zvyseny st....musis si pomoct sama ako vies...
ja cvicim,beriem doplnky... a na krce som jedla banany/ked som mala krce v lytkach/...musis si najst sposob ako si pomoct...

ooo

tiež to mám, to je tetánia, ale doktori na to kašlú, vôbec to neberú ako relevantnú diagnózu, ktorá môže spôsobiť kvantum problémov. Máš nejakě problémy?, prejavy? točenie hlavy, únava?

[zruseny12]

joni_,najdi si temu o tetanii,tam sme o tom dost popisali...a aj stranka na tetaniu je www.novycasprezeny.sk do vyhladavaca natukaj tetania....co sme sa bavili,tak kazdej robili test na tetaniu inak...mne ju robili 2x...
1x som mala to co som uz pisala a
2xsom mala uz iba tetaniu/nedostatok vapnika/