mam 42- dieta ano ci nie

janka

hela5, nemyslim si, ze mat dieta v tvojom veku, by mal byt problém. Moja teta mala tiez 43, ked sa jej narodil chlapcek, ktory je vysoko inteligentny. Po troch rokoch jej zomrel manzel a chlapcek je teraz jej najmilsim potesenim. Podstatne je ale, co by si chcela ty. Predstav si, ze sa skutocne narodi. Ako sa citis?.... Drzim ti palce, verim, ze sa dobre rozhodnes a budes stastna. Pekny den.

klepietko

hela5, tak nabuduce, ked nedostanes menzes nepis na forum, ze ci si to nechat:)))) Menzes ti uz moze zacinat vynechavat, je to normalne. Ale pre istotu pouzivajte sprcku, alebo nieco ine, ked nechces otehotniet...

Lucinka33

Ja som sa narodila mame, ked mala 44...a som celkom normalna :) Dieta sa moze narodit postihnute v akomkolvek veku matky, zavisi od genetiky, zivotneho stylu, zdravotneho stavu a tak... vyssi vek nie je katastrofa, ked je zena zdrava

hela5

tak najprv livka// neviem kolko mas rokov a nezijeme v praveku teraz mnoho zien vychovava deti sama ja by som nikdy dieta uz keby som ho porodila nedala z ruk ved deti su nasa radost //test som nerobila ale pekne dnes som bola u gynekologicky a ako som tam sedela a pozerala na maminy a ich bruska a aj saty tehotenske bolo mi tak fajn a potom //// pani nie je to tehotenstvo sklamanie // ale aj tak dobre pockam si ja na vnuca a budem ho lubit ako vlastne dakujem vsetkym za ich nazory// skoda v kutiku duse som potom dietati aj tuzila

martinajja

ako jeje mozete radit ze 42 je zly vek na dieta, ja som sa narodila mame ked mala 39! a to bola ina medicina. Kamarat sa narodil a jeho mama mala 43 mama.Tak nechapem .Ved lekar ti povie podla testov krvy a inych parametrov ci to mas sancu donosit zdrave Odber Dna koli postihu sa robi aj este kym je dieta v maternici a ak by bolo posithnute tak si ho mozes dat zobrat aj v 6 mesiaci.Kamoska zas bola na umelom oplodneni v 41 !!!! Neviem ake nevzdelane ti to tu radia.robim zdravotnu sestru.

livka

42 r. je už neskoro na dieťa, a nemáš ani dobré zázemie, radím ti, choď na potrat alebo ho daj na adopciu, ale určite si ho nenechaj.

wwwwww

agina, ved jasne, ze sa rozhodne podla seba, aj podla mna by si mala urobit test, v tom veku moze uz menzes "strajkovat". Riziko u zien nad 40 rokov je 1:100, mas pravdu, ze je zvysene, aj ked sa na hlavu stavat nebudem a taktiez nie rodit ako 40 rocna:)

wwwwww

Tak najlepsie co mohol urobit a ako si skludnit svedomie je zacat pit... nesnaz sa ho ale ospravedlnit, 20 rokov ste spolu, to nie je vela. Ked bola moja mamka v tvojom veku, boli spolu 26 rokov...Teraz uz tahaju na 50 vyrocie svadby. neviem, z akej si rodiny, ale keby si mala taku ako ja, podvod by si povazovala za cosi nehorazne, ale samozrejme, ze su aj pary, ktore sa veselo podvadzaju a zena toho chlapa nadalej miluje...Ja nepisem, ze nemoze mat rad deti, ved to by mal mat kazdy otec, nie? Ale sama si pisala, ze ta uz nemiluje, tak vychadzam z toho, co pises ty, uz si svoje slova trikrat prekrutila. Chod si urbot test a potom pouvazuj nad svojou buducnostou, ked je taky uzasny, s pitim prestane, pojde sa liecit. Ja ti drzim palce.

agina

Ja som nikde nenapisala, ze to dieta bude postihnute...napisala som len, ze je tu vysoke riziko a to sa mozte aj na hlavu postavit, potvrdi vam to kazdy gynekolog.Hela este ani nevie, ci je tehotna.Az to bude vediet, stejne sa rozhodne podla seba a nie podla toho, co jej tu niekto radi.Aspon si tak myslim.Nemam uz viac co k tejto teme povedat.

hela5

no som s muzom 20 rokov a myslis ze je to zly muz ked ma raz //mozno// podviedol ved ja sa uz nanho ani nehnevam myslis ze on nema srdce ved on svoje deti miluje tak preto som to tak napisala a to dieta to je moja tuzba len moja // a teraz pije a vies preco pije lebo to vedia aj deti ze niekoho mal ze sa v 45 rokoch zblaznil//svedomie aj chlapy ho maju mila moja a teraz ho to zerie vies