Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam 42- dieta ano ci nie

wwww

hela, ty jedina mozes vediet, ci mas byt z coho tehotna, myslim, ze spekulovat naf fiktivnym dietatom nema zmysel, urob si preboha test:)Ako povedala panca, mozes byt uz prechode... A co sa tyka toho, ci si dieta nechat, tak jasne, ze ked chces, nechaj si ho, je to len na tebe, stalo sa, co uz...Aj ked ja som toho nazoru, ze dieta treba dochovat, tak sa staraj o svoje zdravie:)
Tu je tvoj citat: mysliteze by to napravilo aj moje manzelstvo ja myslim ze ano ved poznam svojho muza. Asi svojho muza nepoznas, lebo myslim, ze si netusila, ze bude neverny a alkoholik...len ta chcem poprosit, aby si s nim uz nespala, aby si nieco od neho nechytila...

wwww

hela, ty jedina mozes vediet, ci mas byt z coho tehotna, myslim, ze spekulovat naf fiktivnym dietatom nema zmysel, urob si preboha test:)Ako povedala panca, mozes byt uz prechode... A co sa tyka toho, ci si dieta nechat, tak jasne, ze ked chces, nechaj si ho, je to len na tebe, stalo sa, co uz...Aj ked ja som toho nazoru, ze dieta treba dochovat, tak sa staraj o svoje zdravie:)

hela5

nice ty si ma asi jedina pochopila//vies ano niekto tu pise svoje pocity a su ludia ktory ta zato tak pourazaju som rada ze mi dve take niesme

nice

Na fore sa mi paci ,ze je to o tom,ze vlastne nahlas uvazujeme. A este viac sa mi paci ked si ludia davaju navzajom to dobre.Agina poznam zenu co mala dobre afp testy a mala 28 rokov a narodilo sa jej diatatko s dow. syndromom.mne osobne 2krat vyslo zle afp a bolo riziko ,ze budem mat postihnute dietatko a mam krasne zdrave deti mimochodom 3.Comu ,alebo komu sa da verit?O akych faktoch hovoris?Pre mna aj medicina ma svoje skryte vady a neda sa na to uplne spolahnut.A sme v rovine polemizovania nic nieje este jasne ci tu tehotenstvo je ,alebo nieje.No urcite je dobre od Hely ,ze sa nad tym zamysla a radi sa tu s nami a deli o svoju starost.
wwwww Ked niekto da na povrch svoje najvnutornejsie pocity niekedy naozaj mozme posobit ako deti.Ak ty taka niesi tak ti gratulujem.Kazdy vieme zahrat formu a davat najavo len to co sa zda ostatnym vyzrete a mudre.Je potrebne si stale uvedomovat,ze na druhej strane pc sedi niekto.A ten niekto potrebuje empatiu ked sem pise.A potom je na nas na co sme tu.Mozme tu odsudzovat,nadavat.diskutovat a pomahat.Kazdy si vyberame ako pristupujeme k ludom tak aj tebe prajem trosku viac empatie.

hela5

ja neodsudzujem zeny co idu na potrat ale ja som zena ktora by to nikdy neurobila mne by to roztrhlo srdce //ovsem zdravotne problemi to je ine// ja mam dve dceri a obidve som chcela a hladkala som ich este aj ked boli v brusku//

hela5

wwww napadlo ma inak ze niekto bude mat mozno nazor ze tym dietatom by som chcela zachranovat manzelstvo nie to nechcem ved to sa ani neda , ja som chcela tymto len vase nazory ked ma zena 42 rokov a tuzi mat este dieta to ma len tak napadlo kedze som nedostala menzes //takze neriesme to // mne ide oto ze keby som to dieta aj mala ja budem mat napr.52 rokov a dieta 10

jancecka

www myslela som nejakého muža,lebo predpokladám že s alkoholikom sa nedá žiť, a myslím že ženy sú dosť sebestačné aby sa o seba a svoje deti postarali aj sami a ešte jedna vec, pre mňa neexistuje argument aby sa šlo na potrat, takže ja iné ako dieťatko si nechať neporadím

wwww

agina, prepac, ale len preto, ze ty svoje dieta porodis ako 25 rocna, co kolko rocna, neznamena to, ze starsia zena bude mat automaticky dieta s Downom, prepac, ale to mozes mat aj ty...Mna by skor omrzalo dieta spolodene alkoholikom, aby z toho nebolo postihnute, aj ked riziko je vyssie, ked pije matka. V dnesnej dobe ma kopec strsich zien deti, ked si zdrava, nie je problem, ved uz neumierame v 30tke, aby sme museli mat dieta ako 17 rocne...
jancecka, najde sa niekto, kto sa o nu postara? kto tak?

wwww

Napravat manzelstvo dietatom? Tak toto sa este nepodarilo ziadnej...Do dietata sa ma ist s pevnym vztahom. Dieta nic nenapravi, prave naopak, dalsi element len zbura to, co stoji na vratkych nohach...Najprv si urob pekne test, neries nieco, co nemusi byt, to, ze si nedostala menzes este nic nemusi znamenat...Pozri sa na to ale triezvo, znicit dietatu zivot pri alkoholikovi...Nic moc. A on sa nezmeni, ziadny zavislak sa nezmeni zo dna na den. Si si ista, ze mas 42 rokov? Lebo pises ako pubiska.

hela5

panca ved ja som nepisala ze som urcite tehotna ! prrecod asi aj ano mozno neviem ale ja by som to dieta aj v kutiku duse chcela ved co mi zostalo manzel co ma prestal milovat chapes

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam 42- dieta ano ci nie - Fórum - ZDRAVIE.sk